خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/23 16:01:00
سرویس سیاسی
الهیان:

راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشور‌تر از سال‌های گذشته بود

**نماینده مردم تهران راهپیمایی ۲۲ بهمن را پرشور‌تر از سال‌های گذشته توصیف کرد و افزود: این عرصه فرصتی بود تا ملت حمایت خود را از تحرکات مسلمانان مصر و سایر کشور‌ها اعلام کند.

"زهره الهیان" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت راجع به حضور پرشکوه ایرانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور ده‌ها میلیونی مردم ایران در راهپیمایی امسال ضمن آنکه نسبت به سال‌های گذشته چشم گیر‌تر بود، فرصتی بود تا ملت حمایت خود را از تحرکات مسلمانان مصر و سایر کشور‌ها اعلام کند.
وی افزود: در واقع سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با خروج مبارک از مصر و واگذاری قدرت به عمرسلیمان مصادف شد که بسیار بر حلاوت و شیرینی این حماسه افزود؛ البته انقلاب مصر هنوز در ابتدای مسیر خود است و ملت ایران همچنان باید پشتیبانی همه جانبه‌ای را از مسلمانان آن کشور انجام دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تصریح کرد: همراهی جامعه ایران با معترضان مصری حتما نباید در قالب راهپیمایی صورت گیرد؛ چنانکه در ۲۲ بهمن قریب به ۲ هزار نامه خطاب به آن‌ها نوشته شد.
وی اضافه کرد: باکنارگیری حسنی مبارک مجامع حقوق بشری باید محاکمه وی را پیگیری کنند تا این دیکتاتور پاسخگوی ظلم‌هایی باشد که طی سه دهه به ملت مصر روا داشت.
نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر خاطرنشان کرد: در کل مردم ایران با حضور مثال زدنی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و نظام، حمایت خود را از جایگاه ولایت فقیه و مواضع ایشان بیان کردند و اعلام داشتند که هیچ یک عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را خالی نمی‌گذارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet