شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/23 16:43:00
سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس:

ادغام وزارت راه و مسکن در آینده نزدیک منتفی است

**رئیس کمیسیون عمران، با اعلام این که احتمال ادغام وزارت راه و ترابری و مسکن در آینده نزدیک منتفی است، از نشست مشترک کمیسیون عمران با سرپرست وزارت راه، درباره اولویت ها وبرنامه های آینده این وزارتخانه خبر داد.

" علی اکبر آقایی مفانجوقی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت،افزود: در نشست روز سه شنبه کمیسیون عمران با آقای علی نیکزاد، درباره مراحل اجرایی پروژه های دردست ساخت وزارت راه و منابع اعتباری ان ها و همچنین تعیین اولویت های کاری وزیر راه آینده تبادل نظر خواهد شد.

وی همچنین تأکید کرد: باید توان اجرایی وزارت راه، ارتقا داده شود تا روند توسعه حمل و نقل و تقویت زیرساخت های پروژه های عمرانی این وزارتخانه دچار اختلال نشود.

آقایی مغانجوقی از پیشنهادهای کمیسیون عمران به دولت برای انتخاب وزیر راه آینده خبر داد و افزود: با توجه به این که دست کم در آینده نزدیک احتمال ادغام وزارت راه و مسکن وجود ندارد، وزیر راه آینده باید با در نظر داشتن نیازها و اولویت های کشور، توسعه حمل و نقل ریلی و هوایی را در برنامه کاری خود بگنجاند.

بعداز ظهر سه شنبه این هفته، کمیسیون عمران مجلس، نشست مشترکی را با علی نیکزاد، سرپرست وزارت راه و ترابری و وزیر مسکن، برگزار خواهد کرد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet