خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/23 17:02:00
سرویس اقتصادی
بزرگواری با انتقاد از تأخیر دولت در ارائه لایحه بودجه90:

کمیسیون کشاورزی بررسی بودجه در حوزه خود را آغاز کرد

**نماینده کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به تعلل دولت در ارائه لایحه بودجه سال آینده، کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، به جای رسیدگی به برنامه‌های خود، بررسی بودجه در حوزه خود را آغاز کرده است.

"سیدعلی محمد بزرگواری" در گفت و گو با نشریه امید مردم، از ادامه رسیدگی به طرح جامع منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور را در کمیسیون در سال آینده خبر داد و گفت: کمیسیون به دلیل اهمیت و اولویت آمادگی کمیسیون‌ها برای بررسی لایحه بودجه، به بحث و بررسی در مورد این لایحه اختصاص یافت.

وی افزود: به علت تأخیر دو ماهه دولت در ارائه برنامه بودجه، نیاز بود تا کمیته‌های تخصصی کمیسیون، با برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم، خود را برای بررسی دقیق برنامه بودجه آماده کنند.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی با بیان این که رسیدگی به طرح جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در سال جاری هنوز به پایان نرسیده است، تصریح کرد: تعلل دولت در ارائه بودجه باعث شده است تا کمیسیون‌ها به جای رسیدگی به برنامه‌های هفتگی خود، از پیش به استقبال برنامه بودجه بروند و با آمادگی لازم بتوانند در مجال باقیمانده تا پایان سال، این لایحه را اصلاح کنند.

وی تصریح کرد: طرح جامع منابع‌طبیعی و آبخیزداری‌کشور مشتمل بر 80 ماده است و موکول کردن ادامه بررسی این طرح به سال آینده در حالی صورت می‌گیرد که کمیسیون کشاورزی، تاکنون 40 ماده از آن را با بررسی و مطالعه کارشناسی، از نظر گذرانده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet