هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم لردگان در مجلس:

انتخاب رهبری مناسب، مهم‌ترین دغدغه مردم مصر است

سرویس بین الملل
**نماینده لردگان در مجلس با بیان این موضوع که مدیریت ورهبری مناسب یکی از مهم‌ترین اصول تاثیرگذار در ادامه مسیرانقلاب مصر است، گفت: پس از برکناری مبارک، انتخاب رهبری مناسب یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم مصر به شمار می‌آید.
شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 17:21

"عبدالمحمد بابااحمدی میلانی" عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت گفت: انقلاب ایران با پشتیبانی رهبری توانست با گذشت 30 سال، همچنان در مسیر اصلی خود حرکت کرده و از آرمان‌های اولیه خود فاصله نگیرد.
نماینده مردم لردگان اعتراضات مردم مصر را برگرفته از اسلام و انقلاب ایران دانست و افزود: مردم مصر باید با انتخاب رهبری مناسب زمینه را برای تحقق مطالبات خود فراهم کنند.
وی در ادامه حضور "عمر سلیمان" به عنوان یکی از ارکان اصلی حکومت مصر، غیرممکن یاد کرد و گفت: مردم مصر تفاوتی میان عمر سلیمان و حسنی مبارک قائل نیستند و بدون شک عمر سلیمان برای مدت زمان طولانی نخواهد توانست، در راس قدرت باقی بماند.
عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس در پایان حرکت در مسیر اسلام را ضمانتی برای حفظ انقلاب مصر خواند و تصریح کرد: مردم مصر با رهبری مناسب، آینده روشنی را در پیش خواهند داشت که برای دستیابی به این مهم، سایر کشورهای مسلمان نیز نباید از هیچ کمکی به این مردم انقلابی،فروگذاری کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000