هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی تاکید کرد:

ساکنین مناطق پرخطر مسجدسلیمان در انتظار اقدام وزارت مسکن

سرویس کمیسیون ها
** نماینده مردم مسجدسلیمان لالی، هفتگل و اندیکا با اشاره به خطراتی که مردم ساکن در مناطق پرخطر مسجد سلیمان را تهدید می‌کند از وزیر مسکن و شهر‌سازی خواست تا با تسریع در آغاز عملیات اجرایی این طرح که چندین سال است مردم مظلوم این منطقه در انتظار آن هستند، مردم را از بلاتکلیفی برهانند و خانه‌های واقع در این مناطق پرخطر سریعاً تعیین تکلیف شود.
شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 17:06

"امیدوار رضایی" در گفت و گو با هفته نامه فرهنگ با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای جابجایی منازل واقع در مناطق آلوده از طریق وزارت نفت تأمین شده است، تأکید کرد: دیگر دلیلی برای تعلل وجود ندارد و خواستار تسریع در جابجایی منازل واقع در مناطق آلوده به نشت نفت و گاز شد.

وی با اشاره به خطراتی که مردم ساکن در این مناطق را تهدید می‌کند از مهندس نیکزاد خواست تا با تسریع در آغاز عملیات اجرایی این طرح که چندین سال است مردم مظلوم این منطقه در انتظار آن هستند، مردم را از بلاتکلیفی برهانند و خانه‌های واقع در این مناطق پرخطر سریعاً تعیین تکلیف شود.

به این منظور مقرر شد نماینده ویژه وزیر مسکن به مسجدسلیمان عزیمت کند تا طی بررسی و تهیه گزارش برای ارائه به وزیر مسکن و شهرستازی، اقدامات اولیه اجرایی انجام شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000