هدر موبایل
1389/11/23 18:17:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم قائنات:

پیام مردم به مسئولان در روز 22 بهمن کنارگذاشتن اختلافات بود

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی شور ده‌ها میلیونی مردم ایران را مختص به نظام و شخص رهبری دانست و تصریح کرد: هیچ نهاد، دستگاه، ارگان یا قوه‌ای حق ندارد حماسه ۲۲ بهمن را به پای خود بنویسد و آن را تاییدی در جهت اعمال و کارهای خود قلمداد کند.

"موسی قربانی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت راجع به حضور پرشکوه ایرانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: به نظر من مردم با حضور خوب و عالیشان نشان دادند که هنوز پشتیبان نظام و پیرو ولایت مطلقه فقیه هستند.
وی افزود: این شور ده‌ها میلیونی مربوط به نظام و شخص رهبری است و هیچ نهاد، دستگاه، ارگان یا قوه‌ای حق ندارد حماسه ۲۲ بهمن را به پای خود بنویسد و آن را تاییدی در جهت اعمال و کارهای خود قلمداد کند.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مردم ایران همیشه در صحنه هستند، تصریح کرد: راهپیمایی گسترده و مثال زدنی ملت در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام گویایی به روسای سه قوه و سایر مسئولین داشت.
وی ادامه داد: پیام مردم به مسئولین آن بود که تنش‌ها، لجبازی‌ها و چالش‌های بین خود را کنار بگذارند تا همه قدرت و توان آن‌ها مصروف حل و فصل مشکلات ملت شود. تشدید اختلاف سلیقه، تنها مطالبات جامعه را بر زمین می‌گذارد و موجب ناخوشنودی رهبر انقلاب و مردم همیشه در صحنه خواهد شد.
نماینده قائنات با بیان اینکه ایرانیان با راهپیمایی میلیونی خود به سایر ملل مسلمان نیز پیام داشتند، خاطرنشان کرد: ملت‌های مسلمان منطقه فهمیدند که با جانفشانی و اصرار برحقوق حقه خود است که دشمنان و عوامل دست نشانده آن‌ها عقب می‌نشینند و صحنه حاکمیت را ترک می‌کنند.
وی اضافه کرد: کنارگیری حسنی مبارک از قدرت نشان دهند آنست که ملت‌های اسلامی به بینش و هوشیاری لازم رسیده‌اند. امید است قیام آن‌ها کامل شود و اختیار حاکمیت همانند ایران بدست مردم بیفتد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس به همزمانی رفتن دیکتاتور مصر با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اشاره کرد و افزود: امر مذکور نشان داد که این ایام، یوم الله است و لطف الهی دارد شامل همه مسلمانان می‌شود؛ به طوریکه یک همبستگی اتفاقی میان ملت‌های مسلمان در حال وقوع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet