پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1389/11/23 17:18:00
سرویس فرهنگی
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام:

باید همیشه به شهدا متوسل شد

**توسل به شهدا باعث رفع مشکلات می‌شود که این امر باید به صورت کیفی به نسل جوان تفهیم شود.

"سیدعلی محمد بزرگواری" نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در گفت و گو با هفته نامه امید مردم، وجود تعداد زیاد امامزادگان در استان را مایه مباهات دانست و افزود: این بزرگواران در راه پایداری اسلام مجاهدت کرده و اغلب به دست طاغوت‌های زمان خود به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهارداشت: این توطئه را یادگاران شهدا و هم‌رزمان آنها از سر راه انقلاب کنار زدند.

بزرگواری توسل و زنده نگه داشتن یاد شهدا را باعث سرافرازی کشور ایران ذکر و خاطرنشان کرد: باب شهادت‌ برای ملت ما باز است و شاهد این مدعا، شهادت 35 هزار شهید پس از جنگ است و همان بسیجیان جوان و نوجوان دفاع مقدس در راه کسب علم و معرفت به جایی رسیدند که آمریکا و اسرائیل از وجود آنها احساس خطر کردند.

نماینده کهگیلویه، ایمان به شهدا را باعث پایداری نظام دانست و اضافه کرد: باید همیشه به شهدا متوسل شده و با یاد آنها مشکلات را مرتفع کنیم و حضور در کنار گلزار آنها باعث افزایش روحیه معنوی می‌شود.

بزرگواری شهادت را تاج افتخاری دانست که مختص اولیاء خداست.

وی همچنین به حوادث جدید در کشورهای عربی اشاره کرد و گفت: امام خمینی‌(ره) 30 سال پیش به مردم مصر هشدار داد که باید به پا خیزند و مقام معظم رهبری نیز سال گذشته، آینده مصر را به صو رت علنی اعلام کرد و امروز خاورمیانه جدید با پیروی از انقلاب ایران در حال شکل‌گیری است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در پایان خواستار توجه جدی مسئولان به مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet