خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/23 18:34:00
سرویس سیاسی
نماینده رباط کریم:

22 بهمن جشن پیروزی اسلام و تزلزل جایگاه دیکتاتورهای عرب منطقه بود

**عضو هیات رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را دو برابر سال گذشته خواند و تصریح کرد: ۲۲ بهمن امسال، جشن پیروزی اسلام و تزلزل جایگاه دیکتاتورهای عرب منطقه بود که امروز با کناره گیری بن علی در تونس و حسنی مبارک در مصر وارد فاز جدیدی شده است.

"حسن نوروزی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت راجع به حضور پرشکوه ایرانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: روز گذشته ملت بزرگ ایران افتخارآفرینی مجددی داشت و با حضور میلیونی خود در راهپیمایی اثبات کرد که گذشت زمان نه تنها آرمان‌های ملت را تغییر نداده؛ بلکه عزم دستیابی به آن‌ها را تشدید کرده است.
وی افزود: ۲۲ بهمن شعار ما می‌توانیم توسط خیل عظیم مردم امضا شد؛ جمعیت آنقدر زیاد بود که می‌توان گفت نسبت به سال گذشته دو برابر بود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی تصریح کرد: ۲۲ بهمن امسال، جشن پیروزی اسلام و تزلزل جایگاه دیکتاتورهای عرب منطقه بود که امروز با کناره گیری بن علی در تونس و حسنی مبارک در مصر وارد فاز جدیدی شده است.
وی اضافه کرد: دیروز همه اقشار و نسل‌های انقلاب اعم از دانش آموز، دانشجو، کارمند، نظامی و... حضوری مثال زدنی داشتند و با این کار شعار وحدت را به عینیت رساندند و ثابت کردند که همانند گذشته یکپارچه و متحد گوش به فرمان ولایت مطلقه فقیه در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی هستند.
نماینده رباط کریم خاطرنشان کرد: این راهپیمایی حداکثری نشات گرفته از موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های کشاورزی، صنعتی، بین الملل و... بود که امروز به الگویی برای سایر مسلمانان جهان تبدیل شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet