خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/24 09:39:00
سرویس صحن
لاریجانی -3:

عرصه بیداری منطقه جای شعارهای دروغین آمریکا نیست

**رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که امروز ملت‌های منطقه در فرآیند بیداری انقلاب اسلامی به مرحله بلوغ رسیده اند، خاطرنشان ساخت: عرصه بیداری منطقه دیگر جای ماجراجویی های احمقانه و شعارهای توخالی و دروغین آمریکا نیست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی روز یک‌شنبه 24 بهمن مماه، با اشاره به سخنان معاون رئیس جمهور آمریکا نسبت به ایران اظهار داشت: آیا ملت ایران فریبکار است یا شما که فریاد دموکراسی خواهی تان گوش فلک را کر کرده اما اتفاقا همیشه دستتان زیر سر دیکتاتورهای منطقه است و با کمال وقاحت همزمان که آقای اوباما در کاخ سفید از دموکراسی و مردم مصر حمایت می کند، نماینده او در کاخ قاهره از پشتیبانی آمریکا از دیکتاتور وعده می دهد تا با اسب و شتر به جان مردم مصر در میدان التحریر هجوم ببرند.

وی افزود: این دغل کاری است یا رفتار ملت ایران که همواره از حقوق ملت ها دفاع کرده است و با دیکتاتورهای وابسته ستیز نموده است.

رئیس مجلس با تاکید بر این که امروز ملتهای منطقه در فرآیند بیداری انقلاب اسلامی به مرحله بلوغ رسیده اند، خاطرنشان ساخت: امروز ایالات متحده متوجه شده است عرصه بیداری منطقه دیگر نه جای ماجراجویی احمقانه از سنخ اشغال عراق، افغانستان و لبنان است و نه جای شعارهای دروغین و توخالی آمریکا و زدوبندهای مخفیانه.

لاریجانی تاکید کرد: صحنه شفاف است ملتی به سطوح آمده از تحقیر آمریکا، عزت خود را یک نظام مردم سالار جستجو می کند، نه نظام وابسته و به ظاهر دموکراتیک.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ملل مظلوم منطقه می دانند کسانی که بخواهند خود را با آمریکایی ها بپوشانند چون انسان های عریانی می مانند که دم از عفاف بزنند.

نماینده مردم قم در خانه ملت به خطبه های رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه اشاره کرد و گفت: ملت بزرگ ایران پس از خطبه های راهگشای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای «دامة برکاته» راه خود را به خوبی شناخت و در 22 بهمن به انقلاب ملت رشید مصر خوش آمد گفت.

وی افزود: مسئولین آمریکایی بهتر است خشم خود را پنهان نمایند که با اینگونه دریده گویی امید به غفلت برخی گمراهان فتنه گر نداشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر حمایت مجلس از نهضت آزادی بخش ملت مصر جوانان عزیز آن دیار را به استقامت در راه و هوشیاری در برابر مکر نظامی گری دعوت کرد و گفت: مطمئن باشید که در این راه پیروزی با شماست که خداوند فرمود «جاءالحق و ذهق الباطل، ان الباطل کان زموتا» نصرت الهی با خیران استقامتتان همراه شما خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet