خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/11/24 11:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دلخوش:

اتحاد مسوولان به پیشرفت کشور و گسترش عدالت کمک می‌کند

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: اتحاد مدیران و مسوولان می‌تواند به پیشرفت کشور و گسترش عدالت در جامعه کمک کند لذا همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند همه مسوولان نظام باید برای وحدت و جلوگیری از تفرقه و تشتت تلاش کنند.

سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اشتراکات ملت ایران در دین، کتاب آسمانی و قبله گفت: وقتی هه ما اصول دینی یکسانی داریم و در یک جهت حرکت می‌کنیم قطعا باید توجه داشته باشیم که نباید در موضوعات جزیی و فرعی، اصول را فدای فرعیات کنیم.

وی افزود: این گونه نباشد که از دیدگاهها و نظرات همه اقشار جامعه و از توانمندی‌های افراد استفاده نکنیم چرا که در این صورت کشورمان آسیب می‌بیند.

به گفته وی، همیشه در جامعه افراد تندرو در خطوط سیاسی وجود دارند، عقلای کشور نباید اختیارشان را به دست افراد تندرو (اعم از چپ و راست) بدهند.

وی با تاکید بر اینکه عقلا باید در راستای وحدت تلاش کنند، افزود: مردم وقتی ببیند که بین مدیران نظام وحدت وجود دارد آنها هم تشویق شده و بیشتر از نظام حمایت می‌کنند.

دلخوش خاطرنشان کرد: باید بیشتر یکدیگر را تحمل کنیم، گفتمان را فراموش نکنیم و در پیشبرد اهداف جامعه در کنار یکدیگر زندگی و کار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید اختلافات را تشدید کرده و به آن دامن زد یادآور شد: باید از توانمندی‌های آحاد ملت در جهت پیشرفت کشور بهره بگیریم.

به اعتقاد این عضو فراکسیون اصولگرایان، مسوولان نظام باید برنامه‌ریزی درست و اصولی داشته باشند که در زمینه‌های مختلف از تفرقه جلوگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet