هدر موبایل
1389/11/24 11:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان:

مسوولان اختلاف نظرهای خود را رسانه‌ای نکنند

**عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: برای پرهیز از اختلاف‌نظرها به ویژه در شرایط فعلی، مسوولان باید قبل از رسانه‌ای شدن مسائل و مشکلات به بررسی و رفع آنها در میان خود بپردازند.

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اختلاف سازنده نیست با تاکید بر ضرورت همدلی و انسجام بین مسوولان قوا، اظهار کرد: با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، مطرح شد که ایران در همان ماه اول با شورش اجتماعی روبه‌رو می‌شود اما خوشبختانه شاهد همیاری مثال‌زدنی مردم در این زمینه بودیم که این امر نشان می‌دهد مسوولان باید وحدت و اشتراک نظر خود را حفظ کرده و از این وضعیت به نحو احسن استفاده کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: همچنین با توجه به اتفاقاتی که در کشورهای اسلامی رخ داده است و مردم این کشورها ایران را الگوی خود قرار داده‌اند، بنابراین حداقل اختلاف هم بین مسوولان نظام ما، در این کشورها تاثیرگذار خواهد بود، لذا مسوولان باید، در حفظ انسجام و وحدت خود و پرهیز از اختلاف‌نظرها تلاش بیشتری کنند.

نماینده مردم گرمی در خانه ملت، افزود: در جلسات هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان نیز در این خصوص ، این پیشنهاد مطرح شد که یک کمیته مشورتی تشکیل شود تا قبل از رسانه‌ای شدن مباحث و بیان آنها از تریبون، در این کمیته بین مسوولان بحث و بررسی صورت بگیرد و مشکلات رفع گردد تا مسوولان، صحبت‌های خود را از طریق رسانه‌ها مطرح نکنند و از طریق قانون نظرات خود را انتقال دهند.

وی با تاکید بر اینکه احزاب و گروه‌ها نیز به جای بیان اختلافات، به رفع اختلاف سلیقه‌ها بپردازند، گفت: مسوولان نیز اگر از طریق تریبون، نامه، سایت و فضای سایبری با هم صحبت نکرده، به قانون پایبند باشند و یک نظر قانونی مطرح شود، اختلافات کاهش خواهد یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet