هدر موبایل
1389/11/24 11:45:00
سرویس صحن
نماینده زاهدان در قالب طی طرحی 2 فوریتی خواستار شد

از کسانی که به خاطر طرفداری از نظام کشته می شوند حمایت کنید

**نماینده زاهدان طی طرحی ۲ فوریتی خواستار حمایت از افرادی شد که توسط گروهک های ضد انقلابی و منافق کشته شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت حسینعلی شهریاری طراح دو فوریتی طرح حمایت از افرادی که توسط گروهک های ضد انقلاب و منافق کشته شدند در جلسه علنی امروز (24 بهمن) در توضیح هدف طرح خود گفت: چند سالی است که گروه های ضد انقلاب و اشرار انسان های بی گناه را در شهرهای مرزی کشور به شهادت می رسانند و یا عملیات های تروریستی آنان موجب معلول و جانباز شدن مردم می شود.

نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی افزود: برای رسیدگی به مراحل پس از فوت این اشخاص و رسیدگی به مشکلات کسانی که در این عملیات های تروریستی مورد آسیب واقع شده اند باید مراحل طولانی طی شود که موجب آزار بازماندگان آنها می شود.

وی تصریح کرد: با تصویب این طرح بخشی از مشکلاتی که برای خانواده این افراد وجود دارد تا بتوانند نام فرد را جزو شهدا ثبت کنند و به خطه شهدا به خاک بسپرند حل می شود.

شهریاری با درخواست از نمایندگان برای رای مثبت به این دو فوریت گفت: با توجه به مشکلاتی که در استان های مرزی برای شیعیان و مردم سنی طرفدار نظام و انقلاب وجود دارد درخواست می کنم با رای مثبت به این 2 فوریت حمایت خود را از افرادی که توسط گروه های ضد انقلاب در مناطق مرزی کشته می شود اعلام کنید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet