شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/24 11:49:00
سرویس صحن
ونایی در تذکر شفاهی خواستار شد؛

یک فوریت طرح جامع نظام باشگاه‌داری در کشور از دستور کار مجلس خارج شود

**نماینده ملایر در تذکر شفاهی نسبت به یک فوریت طرح جامع نظام باشگاه داری در کشور طرح این یک فوریت را خلاف شأن مجلس و قانون عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: برای حفظ شأن مجلس و رعایت قانون تا زمان معرفی شدن وزیر به مجلس و گرفتن رای اعتماد این یک فوریت باید از دستور کار مجلس خارج شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه 24 بهمن 1389 "حسن ونایی" نماینده ملایر در تذکر شفاهی نسبت به یک فوریت طرح جامع نظام باشگاه داری در کشور اظهار داشت: در ماده واحده این یک فوریت عبارت «سازمان تربیت بدنی» آورده شده است در حالی که ما هنوز سازمانی تحت این عنوان نداریم.

وی افزود: تشکیل سازمان مذکور به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است و دولت موظف به معرفی وزیر برای این وزارتخانه است بنابراین تا زمانی که وزیر پیشنهادی معرفی نشده و رای اعتماد مجلس را نگرفته است تعیین وظیفه کردن برای این سازمان خلاف قانون و شأن مجلس است.

ونایی خواستار آن شد که برای حفظ شأن مجلس این یک فوریت تا زمان معرفی وزیر از دستور کار مجلس خارج شود.

"محمدحسن ابوترابی فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت با وارد ندانستن این تذکر گفت: در صورتی که همکاران به این یک فوریت رای دهند این طرح به کمیسیون تخصصی ارجاع داده می شود و تا آن زمان بحث وزارت متبوع روشن خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر بحث یک فوریت مطرح است و وارد مفاد آن نخواهیم شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet