ایام محرم 1398
1389/11/24 13:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شاهرخ رامین:

ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن اقدامی مطلوب است

**نماینده مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه گفت: طرح ادغام وزارتخانه های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی اقدامی مطلوب است.

شاهرخ رامین در گفتگو با مهر در دماوند اظهار داشت: در حال حاضر بدنه دولت دارای 21 وزارتخانه است که بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی با ایجاد وزارتخانه ورزش و جوانان این رقم به 22 وزارتخانه افزایش یافت.

این مسئول با اشاره به قانون برنامه پنجم توسعه خاطرنشان کرد: برطبق قانون برنامه پنجم توسعه، مصوبه مجلس شورای اسلامی بر تقلیل وزراتخانه های دولت و رسیدن آن رقم 17 تاکید دارد.

 وی ادامه داد: بر این اساس می بایست پنج وزارتخانه موجود حذف و یا در دیگر وزارتخانه ها ادغام شود تا قانون مذکور در برنامه پنجم توسعه به مرحله اجرا گذاشته شود.

 رامین با ابراز خرسندی از ادغام وزارتخانه های راه و مسکن عنوان کرد: جای بسی خرسندی است که یکی از مصوبات مجلس در این مدت کوتاه توسط دولت در حال اجرایی شدن است.

 نماینده مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه بیان داشت: عمده وظایف دو وزارتخانه مسکن و شهرسازی و راه و ترابری را ساخت و ساز و امور عمرانی تشکیل می دهد از این رو تخصص و ساختار هر دو نهاد، دارای نقاط مشترک بسیاری است.

 این مسئول افزود: با توجه به مباحث فوق دستگاه های عمرانی مذکور وزارتخانه هایی مناسب جهت ادغام در یکدیگر محسوب شده و اقدام دولت در این زمینه کاملا مطلوب و منطقی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet