هفته دفاع مقدس
1389/11/24 14:27:00
سرویس اقتصادی
بزرگواری خبر داد

افتتاح بیش از هزار پروژه عمرانی در کهگیلویه

**در سه سال گذشته یک هزار و ۱۱۰ پروژه عمرانی در کهگیلویه افتتاح شده و به بهره‌برداری رسیده است.

"سیدعلی محمد بزرگواری" نماینده کهگیلویه و بهمئی در گفت و گو با هفته نامه امید مردم اظهار داشت: در طول سه سال گذشته هزار و 110 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 175 میلیارد تومان در این شهرستان کلنگ‌زنی شده و تاکنون یک هزار و 14 پروژه با اعتبار 129 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و 96 پروژه با اعتبار 44 میلیارد تومان در حال انجام و راه‌اندازی است.

وی مهم‌ترین پروژه در حال اجرای شهرستان کهگیلویه را جاده ترانزیتی اصفهان با اعتبار صد میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: آبرسانی به 198 روستا، گازرسانی به 60 روستا، انتقال آب الگن به قلعه‌رئیسی با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون تومان، راه‌اندازی و به بهره‌برداری می‌رسد

وی در ادامه به عوامل پیروزی نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دو عامل رهبری و وحدت کلمه موجب به ثمر نشستن حرکت و جنبش اسلامی با نام مقدس انقلاب اسلامی در این کشور شده است.

وی افزود: سال‌ها پیش، امام خمینی(ره) خطاب به سران کشورها و ملت‌های مسلمان فرمودند «ملت‌ها برای مقابله با ظلم و جهاد در راه اسلام باید از خواب غفلت بیدار شده و گام مؤثری بردارند» که امروز امت اسلامی با تمسک به دم مسیحایی آن پیر فرزانه هرچند قدری دیر، از خواب غفلت بیدار شده و به زودی کاخ ستم را فرومی‌ریزند.

بزرگواری به حرکت‌های انقلابی مردم مصر و دیگر کشورهای عربی اشاره کرد و گفت: این حرکت حاصل استقبال مردم کشور‌های عربی از تجربه‌های گرانسنگ ملت ولایتمدار ایران اسلامی است.

وی افزود: اگر وحدت کلمه‌ کنونی ملت ایران در میان مردم کشور‌های عربی از جمله مصر وجود می‌داشت، پیروزی آنها آسان‌تر حاصل می‌شد.

بزرگواری افزود: به زودی انوار مقدس جمهوری اسلامی در این ماه که ماه بیداری ملت‌ها بوده در دیگر کشور‌ها جرقه رهایی و آزادی از سلطه استکبار را زده و ملت‌ها را به سمت استقلال پیش می‌برد.

وی در ادامه گفت: تمام مشکلات مبتلابه این شهرستان اولویت‌بندی و در دستور کار قرار گرفته که با تدبیر دولت و همکاری مردم و نماینده این شهرستان که تاکنون بیشترین همکاری را با دولت داشته، انجام می‌شود‌.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet