حلول ماه ربیع الاول
1389/11/24 14:49:00
سرویس صحن

تقدیر ذوالقدر از هیات رییسه مجلس به خاطر دفاع از شان مجلس

**نماینده مردم بندرعباس در نطق میان دستور خود با بیان اینکه ۹۰درصد از مصوبات سفرهای استانی در بندرعباس اجرا نشده است، خواستار حل معضل فاضلاب این استان شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مصطفی ذوالقدر در نطق میان دستور خود که در جلسه علنی امروز مجلس که در صحن علنی مجلس قرائت شد، با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین گرامیداشت سالروز 12 بهمن و 22 بهمن گفت: 12بهمن روزی بود که امام وارد ایران شد و این روز موجب خوشحالی تمامی مسلمین جهان گردید.

نماینده بندرعباس در مجلس شورای اسلامی افزود: در حالی که در 22 بهمن تمام رسانه ها مملو از اخبار روزنامه های جهان علیه امام (ره) بود، در صبح روز 22 بهمن صدای رادیو و تلویزیون بلند شد که امام خمینی غالب شد.

وی با بیان اینکه کلمات حضرت امام معجزه ای بود که در تاریخ بشریت می ماند، یادآور شد: حضرت امام از آینده مصر خبر داده بود، ایشان از صادر کردن انقلاب اسلامی سخن گفته بود، ما امروز پرچم اسلام را در سراسر جهان برافراشته می بینیم و طاغوت های دنیا را از بین می بریم.

نماینده مردم بندرعباس در ادامه از سرپرست وزارت راه و ترابری درخواست کرد تا جاده حاجی آباد- بندرعباس را به اتمام برساند.

وی همچنین با اشاره به سفرهای استانی دولت خطاب به دولت گفت: معضل فاضلاب تنها در چند استان از حوزه انتخابیه ام برطرف نموده اید ولی هنوز معضل فاصلاب بندرعباس حل نشده است.

ذوالقدر تاکید کرد: 90درصد از مصوبات استانی اجرایی شده است و روزنامه کیهان می گوید ما سیاه نمایی می کنیم، بهتر است نمایندگانی را به استان هرمزگان بفرستید تا مشخص شود که چه کسی سپاه نمایی می کند.

وی در پایان نطق خود از هیات رئیسه به دلیل عملکردش در دفاع از حیثیت مجلس در مقابل هجمه های اخیر تشکر کرد و گفت: این مجلس برای خدا کار می کند و همانگونه که امام (ره) فرمودند مجلس در راس امور می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet