حلول ماه ربیع الاول
1389/11/24 15:43:00
سرویس بین الملل
صفایی با اشاره به راهپیمایی صبح امروز نمایندگان مجلس:

انقلاب مصر در سایه تشعشعات انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت

**نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، راهپیمایی صبح نمایندگان مجلس را نمادی از حمایت قاطع و عملی مردم ایران و نمایندگان در حمایت از انقلاب مردم مصر عنوان کرد و افزود: انقلاب مصر درسایه تشعشعات انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت و ما از هر انقلابی که بر علیه ظلم و ستم باشد حمایت می‌کنیم.

"طیبه صفایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به راهپیمایی صبح امروز نمایندگان مجلس در حمایت از انقلاب مردم مصر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی انقلابی است که همواره در پی برقراری عدالت و رفع ظلم و ستم در جهان است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، افزود: جمهوری اسلامی ایران از هر انقلابی که بر علیه ظلم و ستم باشد حمایت می‌کند و به خصوص این انقلاب که در سایه تشعشعات انقلاب اسلامی شکل گرفت.

وی با تاکید بر صحبت امام راحل (ره) مبنی براینکه انقلاب ما انفجار نور بود، گفت: خوشبختانه انفجار انقلاب ما تمام جهان را درنوردید به طوری که مردم مصر، زنان و جوانان و مردان این کشور علیه حکومت 30 ساله مبارک به پا خواستند.

صفایی حمایت از انقلاب مردم مصر را وظیفه اسلامی و ایرانی دانست و تاکید کرد: ما باید از خیل عظیم و جوش و خروشی که در مصر و در تمام کشورهای جهان اسلامی و خاورمیانه اسلامی در حال شکل‌گیری است حمایت کنیم و آنها نیز باید بدانند که ما حامی آنها هستیم و در عمل نیز از آنها حمایت می‌کنیم.

صبح امروز، نمایندگان راهپیمایی خود را از صحن علنی مجلس آغاز و به سوی مدرسه عالی شهید مطهری شروع به حرکت کردند.

نمایندگان با شعارهای الله اکبر، یا ایهاالمسلمون اتحدوا اتحدوا و مرگ بر آمریکا حمایت خود را از انقلاب مردمی مصر و همچنین سیاست‌های فریبکارانه ایالات متحده اعلام کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet