ایام محرم 1398
1389/11/24 16:33:00
سرویس اقتصادی
همکاری کمیسیون برنامه‌وبودجه و دیوان محاسبات برای تدوین بودجه جدید

مفتح: قانون برنامه و بودجه کشور اصلاح می‌شود

**سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه از پیشنهاد دیوان محاسبات کشور برای اصلاح قانون برنامه و بودجه کشور خبر داد و گفت: از سال آینده با همکاری این کمیسیون و دیوان محاسبات قانون برنامه و بودجه جدید تدوین می‌شود.

" محمدمهدی مفتح" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، بحث  و بررسی پیشنهاد دیوان محاسبات کل کشور را درباره اصلاح قانون برنامه و بودجه کشور و تدوین پیش نویس آن، از برنامه های امروز کمیسیون برنامه وبودجه برشمرد.

نماینده مردم رزن در مجلس افزود: اصلاح قانون برنامه و بودجه کشور به مطالعه و بررسی دقیقی نیاز دارد که کمیسیون در نشست امروز، گزارش شماره اول خود را درباره اصلاح این قانون تدوین کرد.

وی از همکاری کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با دیوان محاسبات کشور در تدوین پیش نویس قانون برنامه و بودجه جدید خبر داد و افزود: در گزارش شماره اول این کمیسیون، بحث درباره کلیات اصلاح قانون برنامه و بودجه و هماهنگی هایی برای همکاری کمیسیون و دیوان محاسبات پیش بینی شده و امید است در ابتدای سال آینده اصلاح قانون برنامه وبودجه کشور آغاز خواهد شد.

گزارش تفریغ بودجه 87 در صحن علنی قرائت می شود

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین با اعلام این که جمع‌بندی نهایی گزارش تفریغ بودجه سال 1387 کل کشور، در دستور کار امروز( یکشنبه 24 بهمن) قرار داشت، از ارائه گزارش کمیسیون در این باره خبر داد و گفت: با تصویب آن، گزارش در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet