حلول ماه ربیع الاول
1389/11/24 17:55:00
سرویس اقتصادی
طاهرپور خبر داد:

کاهش زندانی شدن رانندگان بر اثر تصادف

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از به حداقل رسیدن تعداد رانندگانی که در اثر تصادفات زندانی می شوند، خبر داد و گفت: افزایش ایمنی خودروهای تولیدی داخل کشور، می‌تواند این تعداد این را کاهش دهد.

"شهریار طاهرپور" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از بررسی عملکرد ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه، این ستاد گزارش خود را ارائه کرد و خواستار کمک بخش صنایع در این زمینه شد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس، در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن، خواستار کمک خودروسازان به ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند شد و گفت: خودروسازان می توانند با افزایش امنیت خودرو، تا حدودی از حوادث منجر به فوت جلوگیری کنند.

وی از به حداقل رسیدن زندانی شدن رانندگانی که در اثر تصادفات زندانی می شوند خبر داد و افزود: بیمه شخص ثالث، راهکار خوبی برای جلوگیری از زندانی شدن رانندگان برشمرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به جامع بودن طرح کاهش آلودگی هوای تهران خبر داد و تصریح کرد: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن، اعضا این موضوع را بررسی کردند، اما به دلیل پیچیدگی موضوع امکان بررسی آن در یک جلسه مقدور نیست و اعضا باید با ارائه گزارش کامل در زمان مناسب، این موضوع را بررسی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet