هدر موبایل
1389/11/24 18:14:00
سرویس اقتصادی
نماینده دشتستان در نامه‌ای خواستار شد:

شرکت‌های فعال در عسلویه جذب 50درصدی نیروی بومی را رعایت کنند

**به دنبال اخطار نماینده مردم دشتستان به شرکت‌های مستقر در عسلویه مبنی بر رعایت قانون جذب ۵۰ درصدی نیروهای بومی، این شرکت‌ها گزارشی از وضعیت جذب نیروهای خود ارائه دادند.

نشریه صدای بوشهر نامه سرگشاده مهندس ایوب پاپری مقدم فرد نماینده مردم دشتستان و رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر به مدیران عامل شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را منتشر کرد.

به‌دنبال تقاضای کتبی مهندس پاپری مقدم از شرکت‌های پتروشیمی مستقر منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مبنی بر جذب نیروهای بومی به‌منظور ترمیم و متعادل‌سازی 50 درصدی نیروهای بومی استان بوشهر، شرکت‌های برزویه، پردیس، جم، دماوند، کاویان و مبین با ارسال آمار نیروهای جذب شده پس از ابلاغ مصوبه هیئت دولت و دستور وزیر محترم نفت اعلام کردند که جذب نیرو در شرکت‌های پیمانکاری شاغل در این شرکت‌ها منحصرا از نیروهای بومی استان بوشهر است و این روند تا تحقق جذب 50 درصدی نیروها ادامه خواهد داشت.

بر اساس آمار ارسالی میزان جذب نیروهای بومی در بعضی از این شرکت ها بیش از 50 درصد است. پاپری مقدم در نامه خود به مدیران عامل شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اعلام درصد نیروهای بومی مشغول به کار در آن شرکت‌ها وضعیت بکارگیری نیروهای بومی را بسیار نگران‌کننده و غیر قابل قبول خوانده و خواستار جذب هرچه سریع‌تر نیروهای بومی به‌منظور ترمیم و متعادل‌سازی نسبت 50 درصدی نیروهای بومی در آن شرکت‌ها شده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet