خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/11/24 19:18:00
سرویس اقتصادی
صمد فدایی خبر داد:

تأمین اعتبار برای باند دوم محور قروه به سنقر- بیستون

**نماینده سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت ایجاد باند دوم محور قروه به سنقر- بیستون (معروف به جاده وینسار سنقر- بیستون) گفت: باتوجه به اهمیت این محور و بار ترافیکی موجود و نیز امکان ارتباط استانهای همدان و کردستان از طریق این محور با استانهای کرمانشاه- ایلام و خوزستان، باید هرچه سریعتر اقدامات لازم در این رابطه انجام شود.

"صمد فدایی" در گفت و گو با هفته نامه باختر تأکید کرد: از مسئولان وزارت راه‌و‌ترابری و مسئولان استان می‌خواهم که اقدام لازم درخصوص تأمین اعتبار جهت اجرای پروژه مذکور و نیز رفع نقاط حادثه‌خیز این جاده در سه راهی وینسار همت کرده و دستور لازم را صادر کنند.

وی گفت: اینجانب در زمان مسئولیت حمید بهبهانی وزیر سابق راه‌و‌ترابری نامه‌ای به ایشان نوشته و خواستار تأمین اعتبار در این زمینه شدم.

پیگیری برای تسریع در اختصاص 500 میلیون تومان برای بازسازی شبکه برق سنقر و کلیایی

 فدایی گفت: جهت تسریع در اختصاص 500 میلیون تومان برای اصلاح و بازسازی و رفع فرسودگی شبکه برق شهرستان سنقر و کلیایی پیگیری‌هایی داشته و نامه‌ای به مدیر شرکت توزیع برق استان نوشتم.

فدایی به فرسوده بودن شبکه برق شهرستان سنقر و کلیایی و روستاهای اطراف آن اشاره کرد و گفت: در جلسه‌ای که با مهندس بهزاد معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر داشتم مقرر گردید مبلغ پنج میلیارد ریال (500 میلیون تومان) تا پایان سال در اختیار شرکت توزیع برق استان قرار گیرد تا در اصلاح و بازسازی و رفع فرسودگی شبکه برق شهرستان سنقر و کلیایی هزینه شود.

نامه به مهندس قربی، مدیر شرکت توزیع برق استان کرمان

وی گفت: پس از این توافق انجام شده، اینجانب در چهارم اسفند در نامه‌ای به مهندس قربی مدیر شرکت توزیع برق استان کرمان نوشته و خواستار تسریع در اختصاص مبلغ مذکور به اداره برق شهرستان شدم.

نماینده سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این نامه خطاب به مهندس قربی تأکید کردم که پیرو مذاکره حضوری اینجانب با جناب آقای مهندس بهزاد معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت توانیر و تماس تلفنی با حضرت عالی مقرر گردید تا مبلغ پنج میلیارد ریال جهت اصلاح و بازسازی و رفع فرسودگی‌های شبکه برق شهرستان در اختیار شرکت توزیع برق استان تا پایان سال قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet