هدر موبایل
1389/11/25 10:11:00
سرویس اقتصادی
با حضور در کمیسیون عمران،

محمدنجار فردا از عملکرد عمرانی خود دفاع می‌کند

**برای پاسخ به سئوال نمایندگان ۱۳ شهر، وزیر کشور فردا (سه‌شنبه ۲۶ بهمن) در کمیسیون عمران مجلس حضور می‌یابد و از عملکرد خود در حوزه عمران دفاع می‌کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مصطفی محمدنجار فردا (سه شنبه 26 بهمن) برای پاسخگویی به سئوال های چهار نماینده، در کمیسیون عمران مجلس حاضر خواهد شد.

عدم پرداخت اعتبار دو هزار میلیارد تومانی مصوب مجلس به مترو و عدم پرداخت 30 درصد از بهای بلیط اتوبوس به اتوبوسرانی ها، اهمال وزارت کشور در جذب و مصرف اعتبار 1700 میلیاردی خود از محل فروش شرکت های دولتی و همچنین عدم تخصیص اعتبار لازم برای آسفالت معابر خاکی شهرستان اسلام آباد غرب، مهمترین موضوع های مورد سئوال نمایندگان از وزیر کشور هستند.

انتقاد به عملکرد وزیر کشور در حوزه حمل و نقل عمومی

نماینده مردم لنگرود در گفت و گو با خانه ملت گفته است که وجود مشکلات بسیار زیاد در حوزه حمل و نقل عمومی، عملکرد وزیر کشور را با سئوال ها و ابهام های بسیاری روبه رو کرده است.

بائوج لاهوتی تصریح کرده است که وزارت کشور باید با جدیت پیگیری و مطالبه اعتبار 1700 میلیاردی خود را از محل فروش شرکت های دولتی، در اولویت قرار دهد.

داستان دنباله دار عدم پرداخت اعتبار دو هزار میلیارد دلاری مترو از سوی دولت نیز، موضوع سئوال نماینده مردم یزد و صدوق شده است تا علت بی اعتنایی دولت را به مصوبه مجلس از وزیر کشور بپرسد.

سئوال از عملکرد وزیر کشور در حوزه عمران در حالی با سئوال فلاحت پیشه درباره عدم  تخصیص منابع مالی لازم برای آسفالت کردن معابر خاکی اسلام آباد غرب، دنبال می شود که با گذشت دو سال از تصویب اعتبار دو میلیارد تومانی هیئت دولت برای به‌سازی معابر این شهر، هنوز این اعتبار پرداخت نشده است.

سئوال از وزیر کشور و حضور او در کمیسیون عمران، در شرایطی صورت می گیرد که در چند هفته اخیر، وزیران و یا نمایندگان آنها به دلایل مختلف از حضور در مجلس برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان، امتناع کرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet