حلول ماه ربیع الاول
1389/11/25 09:15:00
سرویس سیاسی
چهارشنبه به منظور شرکت در همایش نقش جهرم در دوران مبارزات انقلاب؛

رییس مجلس به جهرم می‌رود

**رییس مجلس شورای اسلامی در سفری یک روزه به منظور شرکت در همایش "نقش جهرم در دوران مبارزات انقلابی و تجلیل از مبارزان انقلابی جهرم"، چهارشنبه عازم این شهرستان می‌شود.

"محمدرضا رضائی کوچی" نماینده جهرم در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سفر یک روزه رییس مجلس شورای اسلامی به شهرستان جهرم، اظهار داشت: جهرم جز ۱۱ شهری بود که در کنار شهرهای بزرگی چون تبریز و قم حکومت نظامی را در دوران انقلاب تجربه کرد.

وی افزود: اوج مبارزات انقلابی مردم جهرم با رژیم منحوس پهلوی در سال ۵۷ بود که بعد از برگزاری چهلم شهدای تبریز در این شهر درگیری شدیدی بین مردم و نیروهای رژیم شاهنشاهی بوجود آید و طی آن تعداد زیادی از مردم زخمی و دستگیر شدند و اولین شهید این شهرستان که یک بانوی محترم بود نیز تقدیم انقلاب شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با تاکید بر نقش موثر و کلیدی شهرستان جهرم در دوران مبارزات انقلابی گفت: به همین منظور همایشی با موضوع بررسی و تحلیل نقش شهرستان جهرم در دوران انقلاب و تجلیل از مبارزان انقلابی این شهر روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این همایش دو روزه شخصیت‌های برجسته‌ای از سراسر کشور حضور خواهند داشت که شاخص‌ترین آن‌ها رییس مجلس شورای اسلامی است که با سخنرانی ایشان، همایش آغاز به کار خواهد کرد.

رضایی اضافه کرد: در روز دوم همایش نیز روح الله حسینیان رییس فراکسیون اصولگرایان سخنرانی خواهند کرد.

نماینده جهرم در ادامه به سایر برنامه‌های رییس مجلس در این سفر یک روزه اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: رییس مجلس در حاشیه سفر یک روزه خود به جهرم نشستی با جمعی از کشاورزان استان فارس خواهند داشت.

به گفته رضایی مجمع نمایندگان اتسان فراس رییس مجلس را در این سفر همراهی خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet