ایام محرم 1398
1389/11/25 10:50:00
سرویس اقتصادی
اولیا:

توزیع منابع در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها شفاف نیست

**عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از عملکرد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، شفاف شدن عملکرد این سازمان‌ها در زمینه توزیع عادلانه منابع را خواستار شد.

"علی اکبر اولیا" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از حضور وزیر کشور در جلسه روز 26 بهمن ماه کمیسیون عمران، برای پاسخ گویی به سئوالات نمایندگان مجلس خبر داد و از وزیر کشور خواست که درباره عملکرد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و اثربخشی آنها در زمینه توزیع مناسب منابع و امکانات توضیح دهد.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس، هدف از تأسیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها را پشتیبانی مالی، تدارکاتی و فنی شهرداری های کشور برشمرد و تصریح کرد: پیش از تأسیس این سازمان ها، مسئولیت این پشتیبانی بر عهده وزارت کشور بود و با تأسیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها انتظار تحول کمی و کیفی در این زمینه می رفت که متأسفانه این امر محقق نشد.

اولیا با انتقاد از عملکرد ضعیف سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در زمینه پشتیبانی مالی، تدارکاتی و فنی شهرداری های کشور، افزود: با توجه به این که بسیاری از درخواست ها از این سازمان ها بدون پاسخ مانده است بر شفاف سازی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در توزیع عادلانه منابع تأکید کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، در نشست کمیسیون عمران در روز 26 بهمن ماه، خواهان بررسی این موضوع از سوی وزیر کشور است.

مصطفی محمدنجار برای پاسخ گویی به سئوالات نمایندگان مردم در مجلس، در جلسه روز 26 بهمن ماه کمیسیون عمران شرکت خواهد کرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet