هدر موبایل
1389/11/25 13:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

ادامه روند کمپ دیوید مغایر با اهداف مردم مصر است

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: مردم مصرهم‌اکنون تنها به یک بخش از خواسته‌های خود در این کشور دست یافته‌اند و برای عملیاتی شدن سایر خواسته‌هایشان همچنان نیازمند همت هستند.

اسماعیل کوثری، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سقوط دیکتاتور مصر و کنترل اوضاع این کشور توسط ارتش مصر، گفت: شورای عالی نظامی نیز باید به این خواسته مردم مصر توجه کند و الا این مردم باید راه خود را از ادامه دهند؛ امروز شاهدیم که علی‌رغم سقوط دیکتاتور مصر اوضاع تغییری نکرده و تا حدی بدتر نیز شده است.

نماینده مردم تهران در خانه ملت، موضوعات مطرح شده در تونس را نیز در همین زمینه توصیف و خاطر نشان کرد: باید انتخابات آزاد در این کشور برگزار شود و تغییرات لازم نیز در قانون اساسی این کشور ایجاد گردد، مردم تونس در کنار مردم مصر انزجار خود را از اسرائیل و آمریکا در عمل نشان دادند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، ادامه روند کمپ دیوید را مغایر با اهداف مردم مصر برشمرد و تصریح کرد: با سقوط دیکتاتور چه ضرورتی دارد که ملت مصر هم‌پیمان رژیم صهیونیستی باشند؟ در دیگر کشورها نیز شاهدیم که به این روند اعتراض‌هایی صورت می‌گیرد و لذا باید مقامات این کشورها به خواسته‌های ملت‌هایشان پاسخ دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet