حلول ماه ربیع الاول
1389/11/25 17:08:00
سرویس اقتصادی
فتحی‌پور:

تأخیر در هدفمندی یارانه‌ها زیان‌بخش‌تر از اثر شبه‌افکنی بر اجرای آن بود

**رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در دوران دولت نهم، هنگام ارائه قانون هدفمندکردن یارانه به مجلس، برخی از مخالفان طرح و دولت، به بهانه این که دولت می‌خواهد با پرداخت پول آرای مردم را در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به نفع خود جذب کند، موجب مسکوت گذاشته شدن این قانون در آن زمان شدند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ارسلان فتحی پور با تشریح فواید و آثار اجرای این قانون در پیشرفت و توسعه کشور، صدمات و زیان های ناشی از تأخیر در تصویب و اجرای این قانون به اقتصاد کشور را بسیار بیشتر از نتایج و تبعات اینچنین بهانه های کذایی خواند.

نماینده مردم کلیبر، هوران، خداآفرین و آبش احمد در مجلس تصریح کرد: خبر منتشر شده در برخی پایگاه های خبری در باره درخواست پول از سوی برخی نمایندگان برای تصویب قانون هدفمند کردن یارانه ها را به شدت تکذیب کرد و دست اندرکاران این خبر را به علت توهین به ساحت مجلس و نمایندگان مردم مستحق برخورد خواند.

مسئولان در صدور مجوز برای رسانه ها دقت کنند

فتحی پور با اشاره با ناآشنایی برخی صاحبان رسانه و سایت ها با اصول حرفه ای اطلاع رسانی و نداشتن تحلیل صحیح آنها از شرایط سیاسی و اقتصادی کشور، اظهار داشت: برخی شیطنت های رسانه ای برای متشنج کردن فضای کار در جامعه است، از این رو مسئولان فرهنگی کشور باید در صدور مجوزها برای حضور رسانه ها در فضای خبررسانی و فرهنگی به اندازه کافی و وافی دقت کنند.

وی، حق شکایت از عاملان انتشار این خبر را در صورت عدم تصحیح برای خود محفوظ خواند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: با هزینه شدن سالانه 100 هزار میلیارد تومان از منابع کشور در چارچوب یارانه امکان هر گونه توسعه و ترقی از کشور سلب شده و موجب از بین رفتن زیرساخت های اقتصادی و عمرانی شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet