حلول ماه ربیع الاول
1389/11/25 18:25:00
سرویس کمیسیون ها
نماینده مردم ارومیه تاکید کرد:

تدوین سندکار براساس سه جانبه گرایی یعنی تحقق اصل 44 قانون اساسی

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین سندکار براساس اصل سه جانبه گرایی به معنای تحقق یافتن اصل ۴۴ قانون اساسی است.

"نادرقاضی پور" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: توجه به اصل سه جانبه گرایی میان کارگر، کارفرما و دولت موجب خواهد شد، اصل 44 قانون اساسی صورت اجرایی به خود گیرد.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در شرایطی که انتظارداشتیم وزارت کار امور اجتماعی برای برون رفت از بن بست مسایل کارگر، کارفرما و دولت اصلاحیه متناسب با برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ارائه کند؛ اما حاصلش این شد که اصلاحیه با گرایش دولتی ارائه شده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: مساله کار و تولید مرتبط با نیروی کار، تکنولوژی و سرمایه است، در نتیجه فقدان هریک از این مقوله ها تاثیر بسیار مخربی به همراه خواهد داشت.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به سه جانبه گرایی بسیاری از ابهامات را رفع می کند و رشد اقتصادی به همراه خواهد داشت.
قاضی پور خاطرنشان کرد: دولت باید لوایح و اصلاحیه های که به مجلس شورای اسلامی تقدیم می کند را با رعایت اصل سه جانبه  گرایی در نظر گیرد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet