ایام محرم 1398
1389/11/25 19:25:00
سرویس اقتصادی
خسته بند:

برای اجرای مصوبات سفرها نباید‌ منتظر‌ دولت ماند

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با ‌اشاره به سفر اخیر هیئت دولت به استان گیلان گفت: در این سفر مصوبات خوبی برای بخش‌های مختلف تعریف شده است اما برای اجرای آن باید همه مسئولان استان دست به‌کار شوند و منتظر دولت نباید ماند.

 "حسن خسته‌بند" در گفت و گو با نشریه گلچین با تأکید بر این که نباید برای اجرایی شدن پروژه‌هایی که مصوب می‌شود، منتظر دولت باشیم، تصریح‌کرد: چون اجرای این حجم از مصوباتی که در سفرهای استانی تعریف می‌شوند، در توان دولت نیست، بنابراین نباید انتظار بیش از توان دولت داشت.

نماینده مردم بندر انزلی افزود: باید تلاش کنیم بخشی از این مصوبات از طرق دیگر به اجرا در بیاید؛ تصویب یک طرح تنها قدم اول است و در خصوص ادامه طرح مسئولان باید تلاش کنند تا مصوبه به ثمر بنشیند.

وی در باره مصوبات مهمی که در ارتباط با حوزه انتخابی خود در سفر استانی هیئت دولت تعریف شد به مواردی چون بازسازی استادیوم انزلی، ساخت پیست قایق‌رانی و افتتاح یک منبع هوایی با سه میلیارد تومان افزایش اعتبار اشاره کرد و افزود: کنارگذر تالاب انزلی، راه‌آهن رشت - قزوین - انزلی، احداث پل بر روی موج شکن بندرانزلی مواردی از مهم‌ترین مصوباتی است که در رابطه با بندر انزلی به‌تصویب رسید.

خسته بند همچنین به ایجاد تعدادی استخر در بخش شیلات برای پرورش ماهی در تالاب و دریا اشاره کرد و گفت: چهاربانده شدن جاده انزلی به رضوانشهر نیز از دیگر مصوبات مهم این سفر بود.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی همچنین با‌اشاره به‌گذشتن حدود دوماه از شروع اجرای قانون هدفمند‌ی یارانه‌ها تصریح کرد: در مجموع نمره‌ای که می‌شود به این کار مهم دولت داد نمره قابل قبولی است.

وی افزود: دشمنان نظام دنبال این بودند که از این شرایط سوء‌استفاده کرده و تنش ایجاد کنند اما نا‌امید شدند.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: با تلاش مردم و دستگاه‌ها و مساعدت مردم دولت تا اینجا توانسته است کار را خوب پیش ببرد و باید تلاش شود که بتوانیم با رفع نواقص و کاستی‌های این طرح در اجرای درست آن گام برداریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet