حلول ماه ربیع الاول
1389/11/25 19:47:00
سرویس اقتصادی
لاهوتی:

دولت در مصوبات استانی به مسائل کلان توجه کند

**عضو کمیسیون عمران مجلس، با ارزیابی مطلوب از تصمیم‌های دولت در استان گیلان گفت: البته توقع از دولت این است که به مسائل زیربنایی و مهم توجه بیشتری نشان دهد و بر کیفیت مصوبه ها بیشتر تمرکز کند.

"مهرداد بائوج لاهوتی"  در گفت و گو با نشریه گلچین با ‌اشاره به سفر اخیر هیئت دولت به استان گیلان گفت: سفرهای استانی هرچقدر که می‌گذرد کارشناسی‌تر می‌شود و مصوبات سفر نسبت به دو سفر گذشته کارشناسی شده‌تر بود.

وی افزود: بنابراین می‌طلبد که اولاً تصمیمات در حد تصمیمات هیأت دولت باقی نماند و اجرایی شود.

وی گفت: از طرفی اگرچه وقتی هیئت دولت به استان می‌آید روحیه شور و نشاط در مردم ایجاد می‌شود و این موضوع جای تشکر دارد اما باید مصوبات در حد و شأن دولت باشد، نه این که تصمیماتی که در حد مدیران استان است برود در فهرست مصوبات استانی هیئت دولت.

لاهوتی گفت: زیاد بودن تعداد بندهای کوچک مایه افتخار نیست بهتر است در فهرست مصوبات سفر‌های استانی به جای 200 مورد مصوبات خرد، چهار یا پنج مصوبه عمده و مهم لحاظ شود تا واقعاً موجبات خوشحالی مردم را فراهم کند.

وی تأکید‌کرد: یعنی باید بر روی کیفیت و اهمیت مصوبات مانور داده شود نه صرفاً بر روی تعداد آنها.

لاهوتی با ‌اشاره به سفر اخیر هیأت دولت به استان گیلان گفت: در مجموع تصمیمات خوبی در سطح استان گرفته شد اما توقع از دولت این است که به مسائل زیربنایی و مهم توجه بیشتری نشان دهد.

وی با اشاره به تعدادی از مصوبات سفر استانی هیأت دولت به استان گیلان در حوزه انتخابیه خود گفت: کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی لنگرود، افتتاح یک نیروگاه با حجم سر مایه‌گذاری 2‌میلیارد تومانی با حضور هیأت دولت صورت گرفت و افتتاح تعدادی از طرح‌های تولید و صنعتی که با حضور وزیر صنایع و تعدادی از طرح‌های مسکن با حضور وزیر مسکن و شهرسازی را در استان داشتیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس افزود: ساخت خوابگاه ورزشی و خوابگاه دانشجویان و کمک به امور فرهنگی لنگرود از دیگر مصوبات این سفر بود وعملیات ساخت چند سد لاستیکی که از مصوبات دوسفر قبلی بود در این سفر کلنگ زنی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet