ایام محرم 1398
1389/11/26 10:04:00
سرویس سیاسی
یادداشتی از رحیمی‌نسب؛

حضور مردم آگاهانه و عالمانه است

**رضا رحیمی نسب نماینده مردم خرم‌آباد طی یادداشتی که در نشریه بامداد منتشر شده به بررسی آثار حضور مردم در صحنه های مختلف برای حمایت از انقلاب پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،متن این یادداشت در پی می آید: 

مسلم آن که مردم همواره و همیشه در صحنه حاضر بوده و قدر انقلاب خودشان را می‌دانسته‌اند و با حضوری عالمانه و آگاهانه شاید به برخی از ارزیابی‌ها و برآوردهایی که دشمنان انقلاب داشته‌اند، خاتمه داده‌اند.

دهه فجر امسال با تأثیراتی که بر کشورهایی چون مصر و تونس داشته، فضای جدی‌تری داشت و مردم با درک عمیق این موضوع وارد عمل شده و متوجه شدند که خون شهیدان و اثرات فکری حضرت امام(ره) در همه جا تأثیر‌گذار بوده و در همه جا طراوت دارد.

انقلاب اسلامی ایران الان به نقطه اوج که همان صدورانقلاب به شکل فکر و فرهنگ بود، رسیده است و البته باید با توجه به شرایط امسال باید از مردم به دلیل شناخت عظیمشان تشکر کنیم.

با برکناری حسنی‌مبارک از حکومت مصر به‌طور حتم سران کشورهای استکباری به‌خصوص عربی متوجه شدند که نباید از اسلام و مردم فاصله بگیرند. درست است که مردم به‌دلیل شرایط خفقان چند صباحی را تحمل کردند اما این آتشفشانی بود که فوران کرد.

همه کشورهای جهان و نیز عربی باید بدانند که این سیل بنیان کن است وهمه آنها را باید با خود خواهد برد. مگر می‌شود در کشوری اسلامی حاکم بود اما تفکرات غربی داشت. اخلاق و دین مردم می‌تواند زمینه اعتراض را برانگیزد. آنها باید بدانند که در کشور مسلمان حاکم هستند. آنها خودشان باید قانون اساسی را تغییر داده و اسلام را بپذیرند و هزینه را برای ملت‌های مسلمان کمترکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet