خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/26 11:04:00
سرویس سیاسی
ترابی:

سرنوشت همه وابسته به نهال انقلاب است

**نماینده مردم گرمسار درباره حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گفت: نگه‌دارنده این انقلاب در طول این سال‌ها، خداوند، رهبری و مردم بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،" عبدالرضا ترابی" نماینده گرمسار در گفتگو با نشریه کویر با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد: خوشبختانه مردم همیشه در صحنه بوده‌اند و با وجود کمبودها و سختی‌هایی مانند گرانی، تورم و بیکاری این موارد را تحمل می‌کنند. آنها هر زمانی که تشخیص می‌دهند باید وحدت کلمه را حفظ کنیم، حضور دارند. وحدت کلمه یعنی همبستگی و اتحاد مردم که در برهه‌های مختلف حفظ شده است.

وی در ادامه تأکید کرد: مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران، خون شهدا و راهپیمایی مردم در روز 22 بهمن است. البته مردم ما در راهپیمایی‌های دیگری هم حضور پیدا می‌کنند اما حضور در روز 22 بهمن یادآور همان شکوه و ایثاری است که مردم در بهمن 57 از خود نشان دادند. الان انقلاب اسلامی ایران مانند نهالی در حال رشد است. بسیاری از افراد از این نهال حفاظت کرده‌اند تا برومند و کامل شود و از خطرات محافظت شود. الان این نهال 32 ساله شده و سرنوشت همه مردم نیز به آن وابسته است.

ترابی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال و شیطنت رسانه‌های بیگانه گفت: این حضور موجب عزت انقلاب و ایران است. البته رسانه‌های بیگانه اعلام می‌کنند که هزاران نفر در این مراسم حضور داشتند اما واقعیت همان حضور میلیونی مردم است که دیدیم. این حضور نشان می‌دهد که با وجود اختلاف سلیقه‌ها مردم اعلام می‌کنند پای کار هستند و انقلاب و کشور خود را دوست دارند.

نماینده مردم گرمسار در با اشاره به الگوپذیری کشورهای دیگر از انقلاب ایران تأکید کرد: اگر آنها از ایران الگو می‌گیرند باید بدانند که این صلابت و استقامت مردم است که موجب تداوم انقلاب شده است و آنها هرگز سر خود را به سمت غرب و شرق خم نکرده‌اند.

 ترابی درباره پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در ایام دهه فجر نیز تأکید کرد: در ایام دهه فجر تعدادی از پروژه‌های عمرانی مانند مدرسه یا دامداری افتتاح شدند. در بخش کشاورزی و صنعتی هم طرح‌هایی داشتیم که به بهره‌برداری رسیدند.

کمپینگ گردشگری و طرح روستایی نیز از دیگر موارد انجام شده بودند. همچنین کلنگ گازرسانی به دو روستا نیز به زمین زده شد که البته پنج روستای دیگر هنوز منتظر نعمت گاز هستند و باید طرح مورد نیاز برای گاز‌رسانی به این روستاها آمده شود. غیر از این موارد پروژه راه قم به گرمسار به طول 150 کیلومتر نیز آماده است که با روشن شدن وضعیت وزارت راه این پروژه هم به بهره‌برداری می‌رسد. این جاده که موجب کاهش صد کیلومتری مسیر قم به گرمسار می‌شود باید در همین ایام دهه فجر افتتاح می‌شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet