شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/11/26 12:12:00
سرویس صحن
قاضی‌زاده هاشمی در نطق میان دستور:

این روزها خواب بر فرزندان حضرت روح‌الله حرام است

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه، اعلام کرد: این روزها خواب بر فرزندان حضرت روح الله و سربازان حضرت ولایت حرام است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی" در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت هفته وحدت گفت:‌ پیوستگی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با سالروز آغاز امام عصر و موعود امت‌ها ارواحنا فداه، بار دیگر فریضه الهی را یادآور شد که غفلت از یاد خدا و فراموشی نعمت های او غافلان را گرفتار فتنه خواهد ساخت.

وی افزود: مقایسه روزگار سخت و فتنه های شکننده عصر جانشینان به حق پیام آور هدایت ابدی انسان، از جمله ستارگان سامرایی این آسمان پرنور بوی‍ژه امام حسن عسگری (ع) مهنت‌ها و فتنه هایی که نواب و شیعیان عصر غیبت صغری امام عصر ارواحنا فداه را می لرزاند، با نعمت زندگی در عصر حاکمیت فقیهی، بیدارباش تکان دهنده ذکر نعمت الهی و موهبت بی نظیر انقلاب اسلامی است که به حق آرزوی تحقق یافته انبیاء و اولیاء و ثمره مجاهدت‌های تاریخ تشیع لقب گرفته است و دقیقاً نسیان و غفلت از قدردانی نعمت علمای الهی است که چون گردبادی غافلان را در جریان فتنه‌ها به صف فاسقان پیوند زده است.

نماینده مشهد، تصریح کرد: امروز حتی منکران خورشید وجودی حضرت روح الله بر این باورند که امواج باشکوه بیداری اسلامی ناشی از این انقلاب الهی است که پس از دفع پیش‌روی‌های استکبار و محاصره سرطان صهیونیسم، پایه های استبداد را در سرزمین رامسس‌ها ویران می‌کند و خواب فرمانروایان مستبدی که به ناحق بر ملت های مسلمان حکم می‌رانند را پریشان کرده است.

وی افزود: ‌خلاء رهبری الهی در خیزش های اخیر ملت های ستم دیده منطقه یکبار دیگر نقش بی بدیل اسطوره قرن و نابغه دکترین سیاست دینی یعنی حضرت روح الله در رهبری این انقلاب شکوهمند را بیش از پیش متبلور نمود. چنانکه خلف شایسته آن خلف صالح فرمود: "این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای عالم شناخته شده نیست".

قاضی‌زاده هاشمی در ادامه نطق خود خطاب به نمایندگان گفت: برادران و خواهران در چنین فضایی، رسالت عظیمی بر دوش مجلس شواری اسلامی و نمایندگان مردم بزرگی است که آفریننده معجزه بی نظیر قرن بیستم بودند، و آن انتقال تجربیات با ارزش انقلاب اسلامی به ملت‌های در حال قیام و دلگرم و معطوف نمودن آنان به پیروی از امامت امت و رهبری دینی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی افزود:‌ چنانکه وزارت امور خارجه نیز نباید از رسالت ویژه خویش در این مقطع استثنایی غفلت نماید.

قاضی‌زاده‌هاشمی تصریح کرد: این روزها خواب بر فرزندان حضرت روح الله و سربازان ولایت حرام است؛ چرا که فصل به ثمر نشستن دهها سال بیدادگری و غفلت در استفاده از فرصت‌ها، برابر با واگذاری میدان به عناصر وابسته ای است که استکبار برای جایگزینی در چنین روزهایی پرورانده است.

وی افزود: امروز که پیام توحیدی ملت بزرگ ایران به اکناف عالم رسیده و تمام جهان ایستاده که توحیدی زندگی کند، لازم می دانم به عنوان فرزند کوچک این ملت بزرگ نه به منحرفانی که در جریان فتنه اخیر به خوبی غربال شدند که خطاب به اصلاح طلبان و اصولگرایانی که در جریان فتنه تا به امروز چنان رفتار کرده‌اند که بوی همراهی آنان با جریان فتنه به مشام می‌رسد بپرسم که انقلاب اسلامی تمرین جنین زندگی برای شکوفایی حیات بشری است که انشاءالله با ظهور ذخیره الهی محقق خواهد شد و نارسایی های ناشی اززندگی در عصر غیبت حجت الهی مانند نارسایی هایی است که در جنین تا زمان تولدش دارد.

نماینده مشهد ادامه داد: آیا باید همراه کسانی شد که در جهت نابودی این چنین می کوشند یا آنان که تلاش می کنند تا فرا رسیدن زمان تولد و تکامل مهدوی آن در نهایت سلامت حفظ شود.

وی افزود: مطمئن باشید دنیا و سازش کاری با جریان های وابسته به اجانب و تراشیدن چهره های دینی غیروابسته یا دلبسته به اغیار با زندگی زیر پرچم ولایت حول محور امامت الهی قابل جمع نخواهد بود و دیر یا زود کوس رسوای آنان را به صدا درخواهد آورد.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: امروز ارتباط استراتژیک سران فتنه برای چندمین بار با دشمنان اسلام و افرادی که دستشان با نفرت به خون جوانان وطن آغشته است، روشن است و سابقه دشمنی چند ده ساله آنان آشکارا نه تنها باعث ضربه زدن به ایران اسلامی شهیدان، بلکه با آرمان بزرگ بیداری اسلامی جهانی می شود.

وی خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت:‌ریاست محترم قوه قضائیه تا کی مردم انقلابی و مومن کشور باید نگران شهادت و زخم برداشتن فرزندان خویش به دست سران فتنه و جریانش که به عنوان پیاده نظام اسرائیل و آمریکا در این کشور عمل می کنند باشند. آیا امروز وقت آن نرسیده که برخورد قاطع امام‌گونه، بساط این خیانت ها و دریوزگی ها را برچیند.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: اینجانب بعنوان نماینده امت ملسمان ایران و از طرف تمام مسلمانان و مستضعفین جهان که امروز ایران اسلامی الهام بخش آنان است از شما می خواهم به سرعت به این قائله خاتمه دهید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet