خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/26 14:19:00
سرویس صحن
خباز در نطق میان دستور:

نخبگان سیاسی را به پرهیز از حرکت های غیرقانونی دعوت می‌کنم

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس بامحکوم کردن دعوت مردم به راهپیمایی در ۲۵ بهمن خاطرنشان ساخت: اصلاح طلبان مجلس همگان را به قانون و پرهیز از هرج و مرج دعوت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدرضا خباز" عضو فراکسیون اقلیت مجلس در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود که در صحن علنی مجلس قرائت شد، باتبریک ولادت پیامبر اکرم محمد (ص) و حماسه 22 بهمن اظهار داشت: حماسه 22 بهمن ماه امسال نشان داد که مردم عزیز ایران بر منویات سال 57 و اهداف بلند امام، راسخ و استوار و از دستاوردهای انقلاب اسلامی خویش با تمام توان حمایت و پشتیبانی می کنند؛ بنابراین انتظار نمی رفت بعد از آن حماسه باشکوه دعوت به تجمع دیگری آن هم در مراکز کشور که امروز همه نگاه ها به سوی آن است اتفاق می افتاد.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، و خلیل آباد در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه امروز بیش از  هر زمان دیگر نیاز به وحدت کلمه داریم گفت: ‌از یک طرف آزادیخواهان دنیا به تاسی از انقلاب مردمی ما یکی پس از دیگری درصدد حکومت های مردمی هستند که نمونه بارز آن تونس و مصر است و از طرف دیگر دشمن قسم خورده زخمی شده ما یعنی استکبار جهانی کینه توزی خود را به اوج رسانده است و از طرفی منافق مزدور در صدد ترد مردم برآمده اند و با ترورهای کور سعی در ناامید مردم دارند؛ بنابراین همه علاقه مندان به نظام در هر کسوت و لباسی که هستند باید پایبندی خود را با وحدت کلمه اثبات نمایند و امید دشمنان خارجی و داخلی را به یاس تبدیل نمایند.

وی خطاب به موسوی و کروبی که هواداران خود را برای 25 بهمن به راهپیمایی دعوت کردند اظهار داشت: چرا زمینه ناراحتی دوستان انقلاب و خوشحالی دشمنان نظام را فراهم کنیم که به شهید شدن یک نفر در 25 بهمن بینجامد و اموال عمومی و شخصی مردم صدمه وارد شود و دشمنان کشور از آب گل آلود ماهی بگیرند.

خباز خاطرنشان ساخت: مگر این کلام ماندگار از امام به ما نرسیده است که فرمود پشتیبان ولی فقیه باشید تا کشورتان آسیب نبیند، چه حادثه واقعه ای اکنون از اتفاقات داخلی و خارجی بالاتر و کدام پشتوانه فکری و  معنوی در عصر غیبت امام زمان بالاتر از ولایت فقیه است. انتظار فرزندان انقلاب و امام این است که همگان با هر تفکر و جناح سیاسی شرایط حساس فعلی را درک کنند و به عروه الوثقی امام یعنی وصیت نامه سیاسی و الهی آن عزیز سفر کرده توجه ویژه ای داشته باشند تا کشور آسیب نبیند.

وی در پایان تاکید کرد: اصلاح طلبان مجلس ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری و قانون اساسی و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ایران همگان را دعوت به قانون و پرهیز از هرج و مرج می نمایند و انتظار دارند تمام نخبگان سیاسی از حرکت های غیرقانونی اجتناب نمایند زیرا محوریت قانون موجبات وحدت کلمه را فراهم خواهد نمود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet