خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/26 14:33:00
سرویس سیاسی
جلالی در جمع خبرنگاران با اشاره به وقایع روز گذشته:

رهبر انقلاب مسیر بازگشت را بازگذاشته است

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر رسیدگی قوه قضائیه به مسببان حوادث روز گذشته افزود: چنین حرکتهای کوری نمی تواند مسیر نظام مردم سالارانه دینی در جمهوری اسلامی ایران را دچار خدشه کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کاظم جلالی که در جمع خبرنگاران صحبت می کرد، درخصوص وقایع روز گذشته اظهار کرد: در روز گذشته کمیت و حضور برخی از افراد در وسعت و بزرگی تهران، دارای جایگاهی نیست که قابل بحث باشد.

نماینده مردم شاهرود در مجلس، با بیان این که افراد بسیاری در این تجمع دست داشتند، افزود: نفس چنین اقدامی و دعوت کردن به آشوب آن هم از سوی افرادی که مردم دست رد به سینه شان زده اند و با ادعاهایی که آنها در گذشته داشتند، نوعی فتنه گری است.

وی تصریح کرد: تعجب از آنها این است که شعارشان نه غزه، نه لبنان بود، اما امروز که مردم مصر انقلاب بزرگی با الهام از انقلاب اسلامی ایران انجام دادند و در روز 22 بهمن ملت ایران به طرز شکوهمندانه ای از قیام مردم مصر حمایت کردند.

جلالی ادامه داد: فتنه گران تازه به یادشان آمد که باید از قیام مردم مصر حمایت کنند، که این عمل، عملی مضحک و طنزآمیزی است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر این که نمایندگان خواهان مجازات سران این آشوب ها هستند، گفت: در چنین شرایطی که کروبی و موسوی طرد از نظام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران هستند، مجازات آنها ضروری است.

وی اظهار امیدواری کرد که دستگاه قضایی هر چه سریعتر با فتنه گران برخورد کند.

جلالی با بیان اینکه آنها خودشان باید فکر کنند اگر امام خمینی (ره) امروز زنده بودند چه برخوردی با آنها می کردند، افزود: امامی که فرمودند اصل ولایت فقیه از اهم واجبات است، امامی که به عنصر ولایت فقیه تاکید داشتند.

وی همچنین به رهنمودهای مقام معظم رهبری در این رابطه اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب تمام تلاش و همتشان این بود که مسیر بازگشت را باز بگذارد و با سعه صدر با این مساله برخورد کردند.

جلالی ادامه داد: استراتژی سعه صدر جواب داد به طور یکه امروز در مقابل این حوادث مبتنی بر هوای نفس، دیر باوران را هم به باور رساند که این مسیر، خیانت بزرگ به انقلاب و نظام اسلامی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet