هدر موبایل
1389/11/26 17:56:00
سرویس سیاسی
اسماعیلی تاکید کرد:

ضرورت توجه دولت و مجلس به گزارش ناظران

**سخنگوی شورای مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها و عضو ناظر اشتغال استان گفت: توجه به گزارش‌های ناظران توسط دولت و مجلس در ارتقای عملکرد ناظران بسیار موثر است.

"ولی اسماعیلی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به برگزاری همایش نمایندگان ناظر در شوراها و مجامع اظهار داشت: ناظران مجلس پلی هستند برای رفع خلاهای قانونی ارگانهایی که در آنها به عنوان ناظر مستقیم مجلس انتخاب شده اند.

عضو ناظر اشتغال استان گفت: ما در این شورا به هر موردی از اشکال قانونی که برخورد کنیم جمع بندی کرده و گزارش تهیه می کنیم و آن را به مجلس ارائه می دهیم.

به گفته اسماعیلی در همایش هایی مثل آنچه امروز برگزار می شود ناظرین به جمع بندی عملکرد خود و سازماندهی مجدد برنامه های خود برای سال بعد می پردازند.

وی با بیان اینکه نمی توان برای عملکرد کل ناظرین نسخه ای واحد پیچید، افزود: عملکرد ناظران در شوراها و مجامع بیشتر منوط به شخص ناظر است؛ بنابراین در برخی موارد شاهد عملکرد مثبت و در برخی موارد شاهد عملکرد منفی ناظرین هستیم.

اسماعیلی در عین حال عملکرد نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بهترین راهکار برای ارتقای سطح عملکرد ناظران آنها این است که به گزارش ها و جمع بندی ناظران بها داده شود و دولت کاستی های مذکور در این گزارش ها را رفع کرده و مجلس خلاهای قانونی را رفع کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet