ایام محرم 1398
1389/11/26 18:24:00
سرویس اقتصادی
حسینی با اشاره به بررسی نهایی قانون نفت و گاز:

مسئولیت فروش نفت کوره به شرکت نفت واگذار شد

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از رسیدگی به تخلف در فروش نفت کوره و بررسی نهایی قانون نفت و گاز در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: شرکت ملی نفت ایران به جای شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، مسئولیت فروش نفت کوره را بر عهده می‌گیرد.

"سیدعماد حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، رسیدگی به تخلف در فروش نفت کوره را از مهمترین دستور کارهای نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس برشمرد و اظهار داشت: در نشست امروز مقرر شد که شرکت ملی نفت ایران به جای شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مسئولیت فروش نفت کوره را بر عهده بگیرد.

 

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس، جابه جایی فروش اوراق بهادار و اوراق مشارکت فروخته شده و خرج آنها در مسیر های دیگر را، از جمله مسائل بررسی شده نشست امروز کمیسیون انرژِی برشمرد.

 

حسینی از بررسی مشکلات جایگاه داران سوخت در کشور پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در نشست امروز کمیسیون انرژی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به سخنان رئیس مجلس در این زمینه مقرر شد، مشکلات جایگاه داران سوخت پیگیری شود و برای برطرف کردن آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

 

قانون نفت و گاز برای قرائت در صحن علنی آماده می شود

 

حسینی با بیان این که نشست امروز کارگروه نفت و گاز تشکیل شد، تصریح کرد: در این نشست اعضای این کارگروه کار بررسی تمام ماده های قانون نفت و گاز را به پایان رساندند.

 

وی توضیح داد: قانون نفت و گاز، شامل 12 ماده است که اعضای کمیسیون انرژی پس از رسیدگی به ماده های این قانون در نشست های پیشین، امروز (سه شنبه 26 بهمن) رسیدگی به همه ماده های آن را نهایی کردند.

 

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: در نشست هفته آینده این کمیسیون، قانون نفت و گاز، بررسی، نهایی و برای قرائت در صحن آماده می شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet