حلول ماه ربیع الاول
1389/11/26 14:01:00
سرویس سیاسی
دلخوش:

با عوامل اغتشاشات قانونی برخورد شود

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان ناکامی سران فتنه در اتفاقات روز گذشته در تهران و چند شهر دیگر گفت: باید با عوامل اغتشاشات روز گذشته برخورد قانونی شود.

"سیدکاظم دلخوش اباتری" در گفت و گو با شبکه خبر، اتفاق های دیروز تهران و چند شهر دیگر را نشأت گرفته از تحریکات آمریکا عنوان کرد و گفت: ملت مسلمان ایران با اقتدار اغتشاشات دیروز (یکشنبه 25 بهمن) را از نطفه کور کرد.

وی تصریح کرد: همپای ملت آگاه ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز امروز در صحن علنی مجلس، با سردادن شعار و راهپیمایی انزجار خود را از جریان فتنه در کشور اعلام کردند.

دلخوش با بیان اینکه خواست ملت و نمایندگان آنان در مجلس، محاکمه سران فتنه است، افزود: خوشبختانه اقلیت مجلس نیز با اعلام پیروی از ولایت فقیه، همراهی خود را با ملت نشان داده و خواستار برخورد با فتنه گران شدند.

وی گفت: ممکن است دوستداران انقلاب، شهدا، امام و رهبری هم انتقاداتی به عملکرد دولت داشته باشند اما راهکار حل مشکلات و انتقاد گفت وگوست.

این نماینده مجلس، هدف دشمنان انقلاب اسلامی از تحرکات اخیر را آسیب زدن به نظام مردمی ولایت فقیه خواند.

دلخوش ادامه داد: اتفاق های اخیر منطقه، دشمنان ملت ایران را بر آن داشته است تا با جوسازی علیه نظام جمهوری اسلامی، امنیت و آرامش داخلی کشور را برهم زده و سیاست های امپریالیستی خود را در میان فریب خوردگان و برخی جوانان نفوذ دهند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، با بیان اینکه روزهای گذشته سران فتنه در کشور، با توجه به حرکت مردم کشورهای مصر و تونس و یمن تلاش هایی برای توجه دنیا به ایران داشته اند، گفت: الحمدلله این اقدام سران فتنه نیز کور ماند و نتیجه ای نداشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، خواستار برخورد قانونی با سران فتنه شد و تصریح کرد: آنها قصد ضرر رساندن به اموال مردم و بازاریان را داشتند که مردم ایران با بیداری از این عمل آنها جلوگیری کرده و آنها را بار دیگر نا امید کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet