هدر موبایل
1387/05/29 09:16:00
سرویس فرهنگی

بررسی علل ناکامی‌ ورزشکاران ایرانی در المپیک پکن در فراکسیون ورزش

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: علل ناکامی‌ ورزشکاران ایرانی در المپیک پکن در اولین نشست این فراکسیون بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدرضا تابش" با اعلام این خبر افزود: تمایل داشتیم در اولین نشست این فراکسیون به اولویت‌های ورزش و برنامه‌های پیش روی این بخش بپردازیم اما با نتایج حاصل در المپیک پکن متاسفانه باید در اولین جلسه فراکسیون ورزش به علل ناکامی ورزشکاران ایرانی در المپیک بپردازیم.

وی افزود: البته ما هنوز امیدواریم که ورزشکاران ایرانی در دو رشته تکواندو و کشتی آزاد ناکامی دیگر رشته‌ها را جبران کنند تا مسئولان ورزش حرفی برای گفتن به مردم داشته باشند.

نماینده اردکان اظهار داشت: برخی بحث برکناری رئیس سازمان تربیت بدنی را مطرح کرده‌اند اما من به قصاص قبل از محاکمه اعتقاد ندارم به همین دلیل باید ابتدا دیدگاه‌ها و حرف‌های مسئولان ورزش را بشنویم و بعد تصمیم بگیریم ضمن اینکه عملکرد ورزشکاران بحث پیچیده‌ای است و در بررسی آن باید همه جوانب را در رابطه با عملکرد آنان در نظر گرفت.

وی خاطرنشان کرد: البته مقصران و کسانی که در ناکامی‌های ورزشی تاثیرگذار بودند باید به وجدانشان مراجعه کرده و از ملت عذرخواهی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet