هدر اصلی
1389/11/27 11:49:00
سرویس صحن
نماینده گرگان در نطق میان دستور؛

ملت ایران تا آخرین نفس دست از نظام و ولایت نمی‌کشند

**نماینده گرگان و آق قلا با تاکید بر ولایت مداری مردم ایران، تاکید کرد: ملت ایران تا آخرین نفس دست از نظام و ولایت نخواهند کشید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سیدعلی طاهری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شواری اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تقارن آن با ایام خجسته هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد (ص)، گفت: ‌بهترین درودها را نثار روح ملکوتی معمار کبیر انقلاب سالامی حضرت روح الله و شهدای عالی مقام می نمایم که تحولات امروز خاورمیانه نتیجه انقلاب امام و شهادت شهیدان و پایداری ستودنی مردم انقلابی اریان اسلامی است.

نمیانده گرگان تصریح کرد:‌ هنوز از شیرینی حضور پرشور و انقلابی ملت با بصیرت در 22 بهمن اسمال سه روز نگذشته بود که اصحاب فتنه که در راس آنها میرحسین خائن و کروبی خرفت بار دیگر نوکریشان را برای آمریکا و اسرائیل به نمایش گذاشتند و بر طبل رسوایی خود بیشتر کوبیدند تا اندکی از آلام و دردهای اربابانشان از بیداری ملت های منطقه بکاهند.

وی افزود:‌ملت فهیم و بصیر ایران مانند هیمشه باحضور پرصلابت خویش دشمن را ناامید کردند ولی متاسفانه برخی خواص مانند آقای هاشمی رفسنجانی با سکوت معنادار خود به حمایت آشکار از جریان شکست خورده فتنه مشغولند. خوب است ایشان از سرنوشت منتظری ساده لوح که در اواخر سال 67 خون به دل امام کرد عبرت بگیرند و خود را از شر فتنه مال و فرزند برهانند و البته ملت انقلابی از اجلاس خبرگانی که  در پیش است، انتظار دیگری دارند.

طاهری خاطرنشان کرد: همگان می دانند که این امت حتی برای لحظه ای دست از ولایت بر نمی دارند و با تبعیت کامل از مقام عالی ولایت فقیه حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در صحنه حاضرند و تا آخرین نفس دست از نظام وولایت نخواهند کشید.

نماینده گرگان و تصریح کرد: حوادث 25 بهمن امسال نشان داد که جریان فتنه هنوز امید دارد بتواند تحرکاتی داشته باشد و البته رفتار برخی خواص این امید را در آنان تقویت کرده است.

وی افزود: دیدار برخی از نمایندگان اقلیت همین مجلس با خاتمی خائن از جمله همین رفتارهاست دیداری که موجب وقاجت او شد و با پررویی تمام  کف خواسته های فتنه گران را آزادی های سیاسی بیشتر و برداشتن محدودیت ها اعلام کرد.

طاهری ادامه داد:‌ نمایندگانی که در این دیدار حضور داشتند اگر پشیمانند اعلام کنند و به آغوش گرم ملت بازگردند و اگر پشیمان نیستند شجاعانه از کار خود دفاع نمایند تا مردم تکلیف خود را بدانند.

طاهری در بخش دیگری از نطق خود بااشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها در کشور اعلام کرد برخود لازم می دانم از همراهی تحسین برانگیز ملت عزیز و صبور با خادمان ملت و مسئولان نظام از صمیم دل سپاسگزاری نمایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet