هدر موبایل
1389/11/27 12:20:00
سرویس صحن
قوامی در نطق میان دستور:

حماسه 22 بهمن براساس عشق به امام و آرمان های انقلاب خلق شد

**نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی حماسه ۲۲ بهمن ۸۹ را آفریده عشق و ارادت مردم به امام راحل و آرمانهای انقلاب دانست و خاطرنشان ساخت: هم زمانی این عظمت ستودنی با اخبار پیروزی مردم مصر شیرینی این جشن را دو چندان کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز چهارشنبه 27 بهمن ماه 1389 هادی قوامی نماینده اسفراین در نطق میان دستور خود با گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم زمینه حاکمیت نظام اصیل اسلامی را در سراسر جهان فراهم کنیم.

وی به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: حماسه 22 بهمن 89 براساس عشق و ارادت به امام راحل و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه با عظمتی ستودنی به دست توانای مردم رشید و همیشه در صحنه خلق شد و تقارن آن با اخبار پیروزی مردم مصر و فرار یکی از عاملان نظام سلطه شیرینی این جنبش را دو چندان کرد. از این رو ضمن تقدیر و تشکر از این حضور چند ده میلیونی که بر گرفته از آگاهی و همراه با بصیرت بود در مقابل عظمت این ملت سر تواضع فرود می آوریم و خدا را شکر می کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در ادامه به حوادث روز 25 بهمن ماه امسال اشاره کرد و افزود: همه این شیرینی ها در کام ملت ایران و مظلومین جهان متاسفانه شاهد بودیم که برخی از ایادی درونی استکبار که در فتنه سال گذشته نیز نوکری خود را به مستکبرین  و دوری شان از خط امام و خروج از نظام اسلامی را به همگان ثابت کرده بودند، در سناریویی جدید در حالی که حاضر نشدند تا در روز ملی 22 بهمن همراه با ملت ایران برای دفاع از ملتهای آزاده به میدان بیایند به اسم حمایت از مردم مصر و تونس روز 25 بهمن را که یادآور 25 بهمن 58 است که در آن روز منافقین علیه امام راهپیمایی تشکیل دادند این روز را زنده کردند و لکه ننگی برای این گروه در تاریخ ثبت شد.

قوامی ضمن تاکید بر برخورد قاطع با عاملان اصلی فتنه اخیر از سوی قوه قضائیه گفت: انتظار است با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند نخبگان سیاسی که قانون را زیرپا می گذارند، چه بخواهند و چه نخواهند، مسوول خون ها، خشونت ها و هرج و مرج و رفتارهای غیرقانونی هستند و به فرموده حضرت امام نیز کسانی که اغتشاش می کنند مفسد فی الارض هستند.

لذا کسانی که فتنه 88 و 25 بهمن 89 را ساماندهی کردند باید مجازات شوند و قوه قضائیه به ندای حق طلبانه ملت ایران در 9 دی و 22 بهمن امسال پاسخ دهند و این افراد را هر چه سریعتر به عنوان مفسد فی الارض محاکمه کنند.

قوامی در ادامه به مشکلات حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به سفر هیات دولت به استان خراسان شمالی انتظار می رود که با در نظر گرفتن شاخص های عقب ماندگی خراسان شمالی در زمان تقدیم لایحه بودجه اعتبار تملک دارایی های این استان به 150 میلیارد تومان افزایش یابد تا ما بتوانیم شاخص های عقب ماندگی این استان را به متوسط شاخص های کشوری نزدیک کنیم.

نماینده اسفراین در پایان از اجرای خوب و دقیق قانون هدفمند کردن یارانه ها از سوی دولت تشکر کرد و خاطرنشان ساخت: امیدواریم در ادامه راه بتوانیم آن اتفاق اصلی که باید در بخش صنعت رخ دهد، را عملیاتی کنیم و شاهد تغییرات ساختاری در بخش صنعتی باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet