ایام محرم 1398
1389/11/27 16:34:00
سرویس سیاسی
نکونام با اشاره به هفته وحدت:

اسلام ناب، اختلاف‌ها را برطرف می‌کند

**رییس کمسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته وحدت و ولادت پیامبر گرامی اسلام، گفت: برای اتحاد در بین مجامع اسلامی باید محورکارها را اسلام ناب قرار داد.

"محمد ابراهیم نکونام" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، تصریح کرد: اسلام در اوج جاهلیت به عنوان لطف خداوند و از سوی پیامبر بر جامعه مقرر شد و در ابعاد مختلف زندگی انسان از روابط فردی تا خانوادگی نقش بسزایی ایفا کرد.

رییس کمسیون اصل 90 با تاکید بر اینکه اسلام عامل عزت و اقتدار جامعه و ملت‌ها شد، گفت: اگر امروز محور همه کارها اسلام ناب؛ اسلام نابی که تلاش نشود از آن قرائت و تفسیر دیگری شود، قرار گیرد؛ موجب حرکت‌های عظیمی در دنیا خواهد شد.

نکونام ادامه داد: با وحدت و محور قرار دادن اسلام ناب در زندگی فردی و اجتماعی، خواسته‌های نادرست و انحراف‌ها خنثی می‌شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار با بیان اینکه مجالس اسلامی در ایجاد وحدت بین مسلمانان جهان اثرگذار هستند، تصریح کرد: خوشبختانه ایران نقطه اتحاد، پارلمان‌های اسلامی بوده و نقش مهم و موثری را در اتحاد بین المجالس اسلامی ایفا کرده است.

رییس کمیسیون اصل 90 تاکید کرد: افزایش این اتحاد در فضای نامطلوب شاید چندان مفید و موثر نباشد. باید اختلافات کنار گذاشته شود و محور کار را اسلام قرار دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet