انتخابات ریاست جمهوری
1389/11/27 12:52:00
سرویس صحن
کرمی راد در نطق میان دستور

چهره‌های فعال اجتماعی و سیاسی مرز خود را با فتنه شفاف کنند

**نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شواری اسلامی، باخطاب قرار دادن خواص و گروه‌های سیاسی و چهره‌های فعال اجتماعی از آنها خواست، مرز خود را با فتنه و فتنه گران شفاف کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمد کرمی راد" در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در آستانه هفته وحدت ضمن عرض تبریک به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم و نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله، گفت: خون پاک دو بسیجی شهیدیکی سنی اهل پاوه و دیگری شیعه به دست فتنه گران، مزدور بیگانه، نشانگر تجدید بیعت شیعه و سنی با انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین است که علی رغنم همه فتنه گری های استکبار برای اختلافات مذهبی، تداوم وحدت شیعه و سنی از سال 57 تا 89 است.

وی افزود: انقلاب اسلامی یک راه استراتژیک دارد که به حکومت عدل جهانی امامت عدل منتهی می شود این اراده الهی است که قران مجید می فرماید؛ و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین و در آیه دیگر می فرمایند: ان الارض یرثها عبادی الصالحون در طول این 50 سال انقلاب اسلامی از آغاز نهضت امام در سال 41 علی رغم همه توطئه ها و کارشکنی های استکبار و عوامل داخلی و خارجی و همه گروه های انحرافی انقلاب روز بروز قویتر، گسترده تر شکوفاتر شدهاست.

کرمی راد با اظهار اینکه امواج روی اقیانوس، طبیعت یک جامعه آزاد است، خاطرنشان کرد: بنابراین سلیقه ها، مواضع،‌ایده های سیاسی متفاوت همواره دراین 31 سال بوده. آنچه مهم است آن حرکت استراتژیک اساسی است.

وی افزود: در مقابل این حرکت استراتژیک دشمنان اسلام و انقلاب و ایران و همه ملت های مسلمان همواره توطئه طراحی شده دارند که از کارهای خلقی و درگیری های داخلی و کودتای نوژه، جنگ تحمیلی و جاسوسی و تحریم و تحدید و درصدد ناامن کردن جامعه و مرزها، ایجاد اختلافات قومیتی، ملی، مذهبی و مسئله دیگر که همه بحمدالله به شکست انجامید.

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به طراحی فتنه در کشور، گفت: از چند سال قبل طرح فتنه و فتنه گری و جنگ نرم را طراحی کردند و بر مبنای نفاق و دورویی، در پی عناصری گشتند که دارای عقده های گوناگون و انگیزه قدرت طلبی و دنیا پرستی و توانمندی فریب مردم ساده را داشته باشند.

کرمی راد افزود: درانتخابات سال گذشته این عناصر به صحنه آمدند و همه افراد و گروه های مسئله دار و گروه های داخل و خارج از آنها حمایت کردند این مه است رهبری انقلاب را باز گذاشت تا مردم با بصیرت ما آنها را بشناسند و آنها مانند سامری منفور مردم شوند.

نماینده کرمانشاه ادامه داد: اکنونمسئله فتنه 88 و فتنه 25 بهمن، دقیقاً مشخص است که در جهت ضدانقلاب اسلامی و منافع و خواسته های امریکا، انگلیس و اسرائیل است.

وی افزود: بنابراین ملت حساب فتنه گران سبز و هر رنگ دیگر را دارد مشخص می کند و گروه های سیاسی و چهره های فعال اجتماعی و سیاسی باید مرز خود را با فتنه و فتنه گران شفاف نمایند.

کرمی راد با اظهار اینکه اکنون ملت ما شعار مرگ بر فتنه گر را دارد همراه با شعار مرگ بر منافع سر می دهد، خاطرنشان کرد: این باید برا عناصر سیاسی راهگشا باشد از اقلیت مجلس در موضع دیروز تشکراریم که با شفافیت راه خود را از راه فتنه گران جدا کرد.

نماینده کرمانشاه در پایان نطق خود نیز تصریح کرد: و هشدار به سایر خواص یا چهره های سیاسی که هنوز مرزبندی شفاف با فتنه گران نکردهاند تذکر و هشدار می دهم که حساب خود را پس از رهنمودهای رهبری و اعمال زشت و خائنانه فتنه گران و سران فتنه موسوی و کروبی با آنها آشکار و شفاف کنند تا مشمول شعار مرگز بر فتنه گر و مرگ بر منافق ملت شکوهمند نشوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet