خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/11/27 19:22:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

دوری جستن از مواضع تفرقه‌انگیز، مهم‌ترین وظیفه مردم و مسئولان است

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اشاره به هفته وحدت گفت: حفظ انسجام و وحدت اسلامی از اهم وظایف مردم و مسئولان به شمار می‌آید.

"حسن ملک محمدی" نماینده مردم دامغان در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، هفته وحدت را عاملی برای نزدیکی بیشتر مسلمانان جهان خواند و تصریح کرد: شرایط فعلی کشور نیازمند حفظ وحدت مردم است، و افراد باید از مواضعی که زمینه را برای تفرقه در کشور فراهم می‌کنند فاصله بگیرند.
وی در بخشی از  سخنان خود حفظ وحدت را زمینه‌ای برای دستیابی به سعادت ذکر کرد و گفت: مردم کشور می‌توانند با تکیه بر وحدت پایدار و دوری جستن از تفرقه، کشور را در دستیابی به سعادت و پیشرفت یاری کنند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بر پیروی دولتمردان از فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد و افزود: امام خمینی و مقام معظم رهبری وحدت را به عنوان یکی از اصول اساسی کشور معرفی کرده اند، مردم و دولتمردان با پیروی از این سخنان می‌توانند خود را در برابر دسیسه‌های مستکبران محفوظ نگه دارند.
نماینده مردم دامغان در ادامه تقویت بین المجالس کشورهای اسلامی را امری ضروری دانست و تصریح کرد: با تقویت بین المجالس اسلامی می‌توان از فضای فعلی خاورمیانه در جهت ایجاد خاورمیانه اسلامی به شیوه‌ای شایسته بهره برد.
وی در پایان گفت: کشورهای اسلامی با دستیابی به توافقات اصولی در اجلاس کشورهای اسلامی، شرایط را برای تحقق خواسته‌های  مردم مسلمان جهان فراهم خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet