حلول ماه ربیع الاول
1389/11/28 13:38:07
سرویس بین الملل
عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی:

اختلاف افکنی میان مسلمانان، مهره‌ای سوخته است

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، ایجاد اختلاف میان مسلمانان را مهره‌ای سوخته از جانب کشورهای غربی معرفی کرد.
اختلاف افکنی میان مسلمانان، مهره‌ای سوخته است عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، ایجاد اختلاف میان مسلمانان را مهره‌ای سوخته از جانب کشورهای غربی معرفی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/53.jpg اختلاف,افکنی,میان,مسلمانان،,مهره‌ای,سوخته,است Icana

"حسین اسلامی" نماینده مردم ساوه و زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت گفت: امام خمینی توانست بواسطه انقلاب اسلامی، گام‌های شایسته‌ای را در جهت ایجاد وحدت میان مسلمانان جهان بردارند.
وی در ادامه به بهره گیری دولت جمهوری اسلامی ایران از نیروهای سنی و شیعی در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و... به عنوان نمونه‌ای از وحدت مردم مسلمان یاد کرد و افزود: در سایه انقلاب اسلامی، شیعیان و اهل سنت با مشارکت یکدیگر در جهت آبادانی کشور، گام‌های موثری برداشته‎‌اند.
 عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ضمن اشاره تحولات اخیر خاورمیانه، تصریح کرد: این تحولات زمینه را برای نزدیکی بیشتر کشورهای اسلامی فراهم کرده است و بدون شک هر روز شاهد پر رنگ شدن وحدت میان مردم مسلمان خواهیم بود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در پایان بر بیداری ملت‌های مسلمان تاکید کرد و افزود: در سایه سیستم‌های ارتباطی قوی و با تکیه بر اصول اسلامی زمینه برای بیداری ملت‌های مسلمان مهیا شده است و مجالس کشورهای اسلامی می‌توانند از این فضا استفاده کرده و در صحنه تقویت وحدت ملل اسلامی به خوبی نقش آفرینی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet