ایام محرم 1398
1389/11/29 18:21:39
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی خبر داد:

بررسی راهکارهایی قانونی به منظور حل مشکل تأخیر در ارائه بودجه

دهقانی عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی از بررسی راهکارهای قانونی و آیین‌نامه‌ای به منظور مقابله با مشکلات احتمالی تاخیر دولت در ارائه بودجه خبر داد.
بررسی راهکارهایی قانونی به منظور حل مشکل تأخیر در ارائه بودجه دهقانی عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی از بررسی راهکارهای قانونی و آیین‌نامه‌ای به منظور مقابله با مشکلات احتمالی تاخیر دولت در ارائه بودجه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/311.jpg بررسی,راهکارهایی,قانونی,به,منظور,حل,مشکل,تأخیر,در,ارائه,بودجه Icana

"عزت الله دهقانی" عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه اخیر کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی راهکارهای مختلفی به منظور حل مشکلات نمایندگان و دولت به علت تاخیر در ارائه بودجه بررسی شد.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس یکی از راهکارهای بیان شده را تصویب نکرد، افزود: جلسات بعدی تدوین آیین نامه داخلی به بررسی راهکارهای بیان شده و تصویب این راهکارها اختصاص داده خواهد شد.

دولت موظف است  تا 15 آذر ماه نسبت به ارائه بودجه به مجلس شورای اسلامی اقدام کند اما تا کنون بودجه در اختیار نمایندگان مجلس قرار نگرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet