حلول ماه ربیع الاول
1389/11/29 18:12:55
سرویس استان ها
میرزایی‌فلاح‌آبادی خبر داد:

اتمام طرح‌های عمرانی فومن و شفت تا پایان سال 91

نمایند مردم فومن و شفت از اختصاص بیش از دو هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی به این شهرها خبر داد و گفت: تمام طرح های عمرانی منطقه، تا پیش از پایان سال ۹۱ به بهره‌برداری می‌رسند.
اتمام طرح‌های عمرانی فومن و شفت تا پایان سال 91 نمایند مردم فومن و شفت از اختصاص بیش از دو هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی به این شهرها خبر داد و گفت: تمام طرح های عمرانی منطقه، تا پیش از پایان سال 91 به بهره‌برداری می‌رسند. https://cdn.icana.ir/d/019/306.jpg اتمام,طرح‌های,عمرانی,فومن,و,شفت,تا,پایان,سال,91 Icana

 " علی میرزایی فلاح آبادی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، گفت: احداث بیش از147 کیلومتر آزادراه و جاده آسفالت، نخستین شهرک صنعتی مواد غذایی کشور در شفت، دو سد مخزنی با ظرفیت های 80 و 50 میلیون مترمکعب و احداث کارخانه فولاد از مهمترین طرح های عمرانی منطقه است که ظرف دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، با بیان اینکه تا پیش از به پایان رسیدن زمان برنامه پنجم توسعه، فومن و شفت به شهرهای توسعه یافته و صنعتی کشور تبدیل خواهند شد، گفت: برنامه ریزی‌ها طوری انجام شده است که افزون بر بخش‌های صنعتی، به پتانسیل منطقه در حوزه گردشگری نیز توجه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet