هدر موبایل
1389/11/29 16:03:03
سرویس اقتصادی
حاجی اصغری:

ساخت بزرگراه میانه - سرچم آغاز شد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه ساخت قطعه نخست بزرگراه میانه _ سرچم آغاز شده است، گفت: این بزرگراه ۴۷ کیلومتری تا سال ۹۲ به بهره‌برداری می‌رسد.
ساخت بزرگراه میانه - سرچم آغاز شد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه ساخت قطعه نخست بزرگراه میانه _ سرچم آغاز شده است، گفت: این بزرگراه 47 کیلومتری تا سال 92 به بهره‌برداری می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/263.jpg ساخت,بزرگراه,میانه,-,سرچم,آغاز,شد Icana

"سیدمحمدرضا حاجی اصغری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، از آغاز ساخت بزرگراه بین میانه و سرچم خبر داد و افزود: هفته گذشته در شهرستان میانه نود و دو طرح عمرانی افتتاح شد.

نماینده مردم میانه در مجلس، درباره ساخت بزرگراه بین شهرستان میانه و سرچم گفت: این بزرگراه چهار بانده به طول چهل و هفت کیلومتر، در سه قطعه، با اعتبار حدود 35 میلیارد تومان ساخته می‌شود و تا سال 92 به بهره برداری می‌رسد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه ساخت قطعه اول این بزرگراه آغاز شده است، تصریح کرد: دوازده کیلومتر از طول این بزرگراه در قطعه اول با هزینه 11 میلیارد و هفتصد میلیون تومان احداث می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet