شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/28 16:18:53
سرویس بین الملل
نماینده تبریز:

وحدت داخلی صدور انقلاب به جهان اسلام را تسهیل می‌کند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تبلور اخلاق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در همه ارکان حاکمیت، اظهار کرد: این‌‌ همان مولفه‌ای است که صدور انقلاب را تسهیل می‌کند.
وحدت داخلی صدور انقلاب به جهان اسلام را تسهیل می‌کند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تبلور اخلاق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در همه ارکان حاکمیت، اظهار کرد: این‌‌ همان مولفه‌ای است که صدور انقلاب را تسهیل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/128.jpg وحدت,داخلی,صدور,انقلاب,به,جهان,اسلام,را,تسهیل,می‌کند Icana

"شکور اکبرنژاد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، راجع به لزوم وحدت هرچه بیشتر میان ملت ایران، گفت: وحدت زمانی شکل می‌گیرد که تعریف آن مورد پذیرش همه گروه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی قرار گیرد و به نوعی آنها افکار و اندیشه‌های خود را در آن چارچوب متبلور ببینند.
نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، افزود: متاسفانه برخی گروه‌ها و افراد به تبیین نظرات شخصی در این رابطه می‌پردازند که نه تنها وحدت آفرین نیست بلکه اذهان جامعه را به کشمکش‌های سیاسی و گروهی سوق می‌دهد. بنابراین از خود گذشتگی و همراهی با جمع می‌بایست مدنظر همه جناح‌ها و سلائق باشد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب همواره بر جذب حداکثری و دفع حداقلی تاکید داشتند چراکه معتقدند چتر جمهوری اسلامی باید بیشترین اقشار، قومیت‌ها، مذاهب و گروه‌های اجتماعی را زیر پوشش خود قرار دهند.
وی با اشاره به خون صد‌ها هزار شهید انقلاب و دفاع مقدس، اضافه کرد: برای پیروزی انقلاب و ۸ سال جنگ تحمیلی بهترین جوانان این مملکت جان خود را به خطر انداختند تا نظام جمهوری اسلامی ایران پایه‌گذاری و تثبیت شود از این رو نباید ایثار و فداکاری شهدا، اسرا و جانبازان عرصه دفاع مقدس از یاد و خاطرات مسئولان برود.
نماینده تبریز، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نسل اول و دوم انقلاب اختلاف سلیقه‌های فراوانی دارند که خیلی از این‌ها جزئی و قابل چشم پوشی است، اگر این اتفاق بیفتد عرصه حاکمیت علاوه بر افزایش ظرفیت نقدپذیری، با قدرت و قوت به رتق و فتق امور مملکت می‌پردازد و نسل‌های بعدی الگو نیز خواهند گرفت.
وی ادامه داد: درصورتی که اخلاق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در همه ارکان حاکمیت متبلور شود اتحاد و وحدتی میان ملت و مسئولان شکل می‌گیرد که برای جهانیان مخصوصا دولت‌ها و ملت‌های مسلمان نمونه و الگو خواهد شد. این‌‌ همان مولفه‌ای است که صدور انقلاب را تسهیل می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet