هدر موبایل
1389/11/28 16:10:05
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون فرهنگی:

مشکلات باید در جلسات محرمانه مطرح شود

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت بروز مشکل و اختلاف میان سه قوه‌ مجریه، مقننه و قضائیه، این مسائل باید در جلسات محرمانه بررسی و مرتفع شود و تا جایی که امکان دارد، از مطرح کردن آنها در رسانه‌ها و علنی کردن این مسائل باید پرهیز شود.
مشکلات باید در جلسات محرمانه مطرح شود نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت بروز مشکل و اختلاف میان سه قوه‌ مجریه، مقننه و قضائیه، این مسائل باید در جلسات محرمانه بررسی و مرتفع شود و تا جایی که امکان دارد، از مطرح کردن آنها در رسانه‌ها و علنی کردن این مسائل باید پرهیز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/181.jpg مشکلات,باید,در,جلسات,محرمانه,مطرح,شود Icana

"سیدرمضان شجاعی کیاسری" به روزنامه «وارش» مازندران، گفت: اگر این مسائل و اختلافات علنی شود، با توجه به تبلیغات منفی علیه کشور، و جنگ نرم، این مسائل می‌تواند موجب سست شدن اعتماد مردم به مسئولان شده و آنها را دچار نوعی رخوت کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این صورت، اهداف و برنامه‌هایی که قوای سه‌گانه باید به آن دست یابند، به دلیل مسائل حاشیه‌ای با وقفه روبه رو می‌شود و همین امر فعالیت دستگاههای مربوطه را دچار اختلال می‌کند.

شجاعی کیاسری افزود: همان‌طور که رهبری عنوان کرده‌اند، این موضوعات باید در جلسات محرمانه حل‌و فصل شوند و کشاندن آنها به مطبوعات و رسانه‌ها مضررات بسیاری در بر دارد.

این نماینده ادامه داد: این امر باعث می‌شود رسانه‌های بیگانه از این مسائل با تفسیرهای انحرافی به نفع خود بهره ببرند و به برداشت‌های شخصی و غیر واقعی بپردازند. وی افزود: همان‌طور که اشاره کردم، در شرایط فعلی دشمنان ما در صدد همین اختلافات هستند تا با بزرگ نمایی آنها به تحریف واقعیات بپردازند. به‌علاوه اینکه این امر مسئولان را نیز نسبت به دیگر مسئولان دچار تردید می‌کند.

نماینده مردم ساری در ادامه گفت: به هر حال مشکل و اختلاف سلیقه همواره وجود دارد، در میان اعضای یک خانواده نیز سلیقه‌های مختلفی وجود دارد که باید با درایت و درون خانواده نسبت به حل آنها اقدام شود.

شجاعی گفت: سه قوه کشور نیز مانند خانواده‌ای هستند که ممکن است اختلاف نظرهایی با یکدیگر داشته باشند، اما هدف همه آنها ارتقاء سطح کشور و دستیابی آن به رشد و توسعه پایدار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet