هدر موبایل
1389/11/28 18:56:54
سرویس سیاسی
رهبر با اشاره به هوشیاری مردم در پیروی از نظام و ولایت:

مردم رکن اصلی نظام هستند

رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی مردم را رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: در شرایطی که بسیاری از نخبگان سیاسی راه خطا را رفتند، مردم هوشیارانه به صحنه آمدند و با پیروی از راه امام و رهبری و ولایت تمامی نقشه‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام و اسلام را خنثی کردند.
مردم رکن اصلی نظام هستند رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی مردم را رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: در شرایطی که بسیاری از نخبگان سیاسی راه خطا را رفتند، مردم هوشیارانه به صحنه آمدند و با پیروی از راه امام و رهبری و ولایت تمامی نقشه‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام و اسلام را خنثی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/85.jpg مردم,رکن,اصلی,نظام,هستند Icana

"محمد تقی رهبر" نماینده اصفهان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ وحدت و پرهیز از هرگونه تفرقه در کشور، اظهار داشت: دشمنان نظام از ۳۲ سال پیش تا به امروز در قالب کودتا، جنگ، تهاجم فرهنگی، تحریم و... تلاش کرده‌اند به انسجام، همبستگی و همدلی مردم و مسئولان خدشه وارد کنند.

وی آخرین نقشه و توطئه دشمنان برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی را جنگ نرم عنوان کرد و گفت: این توطئه از سوی عوامل داخلی آن‌ها در داخل کشور در حال انجام است و این مسئله ایجاب می‌کند مردم و مسئولان با هوشیاری و دقت نظر بیشتری حرکت کنند و از هرگونه اقدام که بهانه و دستاویزی برای تحرکات توطئه آمیز آنها قرار گیرد به شدت بپرهیزند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید براینکه امروز زمان غربال کردن خودی از ناخودی است، افزود: این گونه توطئه‌ها نه تنها خللی در عزم و اراده مردم وارد نخواهد کرد؛ بلکه زمینه را برای شناسایی حق و باطل، خائن وخادم و جریانات انحرافی فراهم می‌کند و پایه‌های  نظام روز به روز مستحکم‌تر خواهد شد.

رهبر تصریح کرد: به هرحال وجود برخی حرکات تفرقه انگیز و اختلافی، ضایعات و خساراتی برای کشور خواهد داشت، اما مطمئنا برکات آن بسیار بیشتر خواهد بود و مردم هوشیار‌تر و آگاه‌تر از گذشته خود را ملزم به پیروی از نظام و رهبری معظم انقلاب خواهند دانست.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس در عین حال یادآور شد: آنچه افت نظام می‌شود و پایه‌های آن را ویران می‌کند، نفاق‌ها، دورویی‌ها و دوئیت‌ها و غافل شدن از مسئولیت هاست که باید مردم و خصوصا مسئولان نظام و نخبگان کشور از این گونه حرکات بشدت بپرهیزند.

نماینده اصفهان، مردم را رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: از سرمایه‌های اصلی این نظام وجود مردمی هوشیار، آگاه و وظیفه‌شناس است که در مقاطع مختلف وفاداری خود به رهبری و نظام را اثبات کرده‌اند.

رهبر ادامه داد: متاسفانه در شرایطی که بسیاری از نخبگان سیاسی راه خطا را رفتند و عده‌ای سکوت را اختیار کردند، مردم هوشیارانه به صحنه آمدند و با پیروی از راه امام و رهبری و ولایت تمامی نقشه‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام و اسلام را خنثی کردند.

رییس فراکسیون روحانیون مجلس وظیفه همگان را استواری در خط ولایت عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: مهم‌ترین وظیفه و مسئولیت بر عهده قوه قضائیه است که باید با هرگونه جریان انحرافی و ضد نظام بدون کوچک‌ترین تردید و تعللی به شدت برخورد کند و اجازه ندهد دشمنان خارجی با همدستی عوامل داخلیشان به وحدت و انسجام ۳۰ ساله این ملت خدشه‌ای وارد کنند.

عضو شورای داوری فراکسیون اصولگرایان همچنین بر لزوم حفظ وحدت در جهان اسلام با توجه به تحرکات کشورهای غربی و آمریکا نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: امروز دشمنان بیش از هر زمانی به دنبال ضربه زدن به مسلمانان و اسلام هستند و این مسئله می‌طلبد ملتهای مسلمان با همبستگی و انسجام کنار یکدیگر قرار گیرند تا انشالله موج آزادی خواهی به راه افتاده در جهان اسلام به سرانجام مطلوب خود برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet